• özel mesajda durduk yere küfreden yazar

  1.
  Ezik, aptal, korkak ve parazittir. Ruhunu siktiğim. insan yerine koyup cevap vermek büyük hata.
  2 -2 ... t i b b
 • iffetli sözlük kadınlarını korumaya karar vermek

  1.
  kardeşim ben neden korkayım ki? sanal seksin böylesine bataklık olduğu, insanların hunharca birbirlerinin profillerini yaladığı, okşadığı ve akabinde biten sanal seksten sonra yaşadığı duygusallık ile az evvel cinsel bir münakaşa yaşadığı kişinin profil fotoğrafına bu sefer de sarılarak uyuduğu şu zamanlarda neden korkayım? neden bu bataklığa dur demeyeyim? beylerin ve kadınların tüm çirkinliklerini gizlediği ve olmadığı bir insan gibi davranarak düşler kurarak seviştiği, gerçeklikten kendini ittiği şu zamanlarda neden sanal sekse savaş açan tanrı neferi olmayayım ki? bizler bu dünyaya, bilhassa interaktif sözlüklere bilgiyi ve aydınlığı karanlığa taşımaya geldik. amacımızdan saptık. meriçler olduk, cinsel obje kadınlar olduk... olmaz olmaz. tanrı tüm iffetlileri, diğer iffetsizleri iffete şevk etme rüştüne sevk etsin ve hepimiz iffete nail olalım.
  2 -1 ... t i b b
 • sanal seksin hiç hoş bir şey olmaması

  1.
  insanların fütursuzca telefonlarının ekranlarını yalayıp kendilerine dokunduğu ve birçok zaman aslında hemcinsi ile sanal seks yaptığını ne yazık ki sonradan fark ettiği zor bir hede sanal seks... kişinin bu bataklığa saplanması, sözlüklerde asla böyle şeylerle uğraşmadığını ispatlaması ve bazı yazarları yaftalayarak kendini kamufle ettiği ve özel mesajda sanal seksin dibini bulduğu bir gerçek. bu davranışları ve bağımlılığı tasvip etmek mümkün değil. bu bataklıktan her erkeği kadını kurtarmalı, iffetli adamlar kadınlar yeşertmeliyiz. iffetli ve nimet gibi, ekmek gibi kadınlara, dağ gibi daş gibi iffetli adamlara selam olsun.
  -1 ... t i b b
 • sanal seks yapalım mı diye mesaj atan sözlük kızı

  1.
  sana uzunca bir şeyler yazdım der ve uzunca bir paragraf yollar, içerisinde tonca cinsellik barındıran ve şehvet hissi uyandırması kaçınılmaz olan ifadeler bulunur. ekseriyletle sizi sanal sekse ikna etmeye çalışır, ikna olmazsan, bunu zaten bir başkası ile yaşayacağım der ve sizi alenen tehdit eder. siz reddeder ve içinde emmeli gömmeli ifadeler barındıran o iğrenç mesajları silersiniz. çünkü siz iffetli bir adamsınızdır, iffet sizin çok önemli bir kelimedir. iffetli olmayan adamdan hayır gelmez efendim. ben iffetli bir adamım. akabinde aynı yazar bir başka erkeğin mesaj kutusunu yeşillendirir ve şenlendirir, gecesine meze olur. ne kadar üzücü. çünkü iffetsiz adamlar ve kadınlar her yerde iffetsizler. tanrı bizleri iffetsizlerden korusun.

  iffetli sözlük erkeklerine ve kadınlarına selam olsun.
  3 -2 ... t i b b
 • şu an sözlükte birilerinin sanal seks yapması

  ?.
  evet arkadaşlar, sizler burada kah gülerken, kah rölanti vakit öldürürken, kah uzunca entryler döşerken birileri sanal seks yapıyor. siz sol frameyi dipdiri tutarken ve kendinizden bir şeyler katmaya çalışırken elalem sanal seksin dibini buluyor. bakınız sözlük erkeklerimiz abazanlık ile suçlanıyor ama bu sanal seks sadece erkekle de olmuyor ki yahu. aramızda çok totoş ve meriç varken, bir o kadar da ırıspı var. lütfen. entry girmeyip sürekli online olanlardan çok korkuyorumasgdh

  edit: arkadaşlar valla imrenmiyorum,
  aklıma lukin geldi sadece
  ne sahurdu be... hşahdusg
  3 -3 ... t i b b
 • gündemi liliith olan sözlük

  1.
  bi tane mal bulmuş kendine, onun başlıklarını pompalıyor sürekli sol çerçeveye. bu da geliyor, başlığa giriyor, tek yaptığı komik olmaya çalışmak. sürekli bi beklenen espriyi yapmaya çalışmak. sümsükler silsilesi. erotik gifler filan paylaşıyor. hiajajjaıajsdıjsad.
  17 -6 ... t i b b
 • mesaj atıp ne sıkıcı muhabbetin var diyen kezban

  1.
  illa gülmesi lazım, illa komik olman lazım. dünya illa onun hayat ekseni etrafında dönmeli ve illa o memnun olmalı. her konuşma eğlence, her konuşma troll, her konuşma seks vb çemberinde dönmeli. her zaman komik olmak zorunda değilsiniz amınakoyim, sahiden bak, gerek yok böyle şeylere. bunlarda ciddiyet sıfır amk. trollerden farkları da yok. onlar nasıl ki pis ruhlarını dışavuruyorlar burada. bunlarda mutsuzluklarını dışavuruyorlar. çok saçma. hep bi beklenen espriyi yapma çabası, hep bi cool, komik olma çabası. suç da bizde aslında. hep o sohbetin seviyesini sen yüksek tutmalısın, illa sen, vermişsin bi kere bunu ona. ıyyyy

  abiniz çok sinirli birkaç gündür, hiç kezban çekemez,
  10 -10 ... t i b b
 • kanal 7 nin çocuk gelinli hint dizisi yayınlaması

  1.
  geçen gün fark ettiğim ve medyada tepki görmeyişine şaşırdığım durum. internette dizi ile ilgili haber aradım ve sadece bir tane bulabildim. alenen suç işlediklerini düşünüyorum ve rtük'ün bu konuya neden el atmadığını anlamıyorum. zira rtük; içkiden sigaraya, sigaradan küfre kadar çoğu konuda hassas olduğunu belirtiyor. bu şekilde de insanların zihinlerine kötü fikirler yerleştirilmiyor mu? çok saçma.

  https://www.sosyalinsan.c...ile-tepki-topluyor-12670/
  2 -2 ... t i b b
 • 20 artı alan über müthiş entry

  1.
  https://www.uludagsozluk.com/e/40308288/

  gezinirken fark ettim, muazzam bi şey. yazar kardeş bu entrysinde akıp gitmiş.
  6 ... t i b b
 • neden kadınlara dişi demiyoruz

  1.
  doğadaki tüm hayvanlara ve insanlara erkek diyebiliyoruz lakin kadınlara dişi diyemiyoruz. karşılığı aslında erkek değil "eril" imişmiş. ben daha hiçbir belgeselde "eril" kelimesine rastlamadım. kız diyoruz, oğlan diyoruz ama dişi diyemiyoruz. dişi dersek lanet birer pislik olabiliriz. o kadın. pozitif ayrımcılığın alası. ben doğada erkeksem sen de dişisin aslında. bu kadar basit. şakayla makayla bir ortamda dişi dersen sikecekmiş gibi bakıyorlar. bunu anlatsan, "olur mu öyle şey ya" derler. bak gene aklıma geldi; erkeğe adam diyebiliyoruz mesela. kadına da dişi diyebiliriz. diyemez miyiz lan? yoksa ben mi çok cahilim, geriden mi geliyorum? bu pozitif ayrımcılık değil mi?
  8 -4 ... t i b b
 • t i b b ve profesyonel kamikaze pilotu ii

  1.
  aylarca, yıllarca bu iki yağız delikanlıyı meriçlik ile suçladınız, sidik yarıştırır gibi hangisinin daha çok meriç olduğunu, hangisinin daha çok karıyı düşürdüğünü tartışıp durdunuz. birbirlerini tamamlayan, bütün gün birbirlerini yiyen, seviyeyi hep koruyan, "benden başkası ile kavga edersen sikerim belanı" mottosundaki bu iki delikanlının çok pis ahını aldınız. şu zor günlerde; memelerin, çüklerin ve ahlaksızlığın kol gezdiği, özel mesajların ifşalandığı günlerde, bu iki yağız delikanlıya kocaman bir özür borçlusunuz. lakin meriçlik durumu varsa o benden daha meriçtir arkadaşlar, bu konuda hemfikiriz. amsalak salak. dedelerin çüklerinin döndüğü, ahlak bekçileri ergenlerin sanal seks ile ifşalandığı, sosyal deneylerin yaşandığı şu günleri alınların akı ile atlatıyor bu iki adam. adi pis meriçler, bi de bize meriç dersiniz.
  29 -16 ... t i b b
 • yazar olduğunu eşinden saklayan yazar

  1.
  Kimse kusura bakmasın ama bir şeyler çevirdiği alenen ortadadır.
  8 -2 ... t i b b
 • uludağ sözlüğün sanal seks yuvası olması

  14.
  kimseciklerin hiçbir şekilde inkar edemeyeceği gerçek. gün geçmiyor ki sözlükte rezil bir olay yaşanmasın. her gün bir tane saplantılı orospu çocuğu türüyor sözlükte. feyk hesaplarla erkekleri avlayan erkekler, beyninde tümör türetip onlarca erkeği peşine takan kadınlar, evli çocuklu olmasına rağmen kendine onlarca kadını aşık edip birden kaybolan bir garip adamlar... hepsi birbirinden garip insanlar. bu insanların özellikle incelenmesi lazım. gayet tabi özelini hiç tanımadığı birine anında açıp sonra da pişman olan; am, çük delisi arkadaşların da incelenmesi lazım. her yer ruh hastası dolu. en ummadığın yazarlar, ahlak bekçileri, koskocaman baban yaşında, sözlükte allah kitap naraları atan dedeler vs özelden dalgayı sallıyorlar. kızlarımız da beyin özürlü. bir tanesi bir adama aşık olup, ona mesaj atan erkeklere bile tehdit mesajları atıyor. bunlar akıl almaz şeyler. ekşi sözlükte de bu tür olaylar yaşanıyor. c2 linkini paylaşıyorsun, sohbet etmeye fırsat bile vermiyorlar, herkesin derdi seks, herkes yıkık. ama burası çok garip. bir insan nasıl olur da yeni tanıştığı birine bu denli güvenebilir. ben şahsen bana çıplak fotoğraflarını atan, seks içerikli mesajlar yazan birçok kadını reddettim, birçok buluşma seks teklifini de reddettim, bu sebepten birçok kadının nefretini de taşırım. olması gereken budur. bu işlerde kimseye hemen güvenemezsiniz. internette tanışıyor artık herkes. ama sözlük bambaşka bir yer. insanların anonim olup kendilerini bambaşka tanıtıp ruh hastalıklarını gizleyebildiği bir yer. dikkat edin arkadaşlar, öyle herkese güvenmeyin. elbet biriyle yakınlaşabilirsin, onu isteyebilirsin, bu sözlükten de olabilir ama herkese atlama aq. biraz onurlu ve güzel ol. gerçi müstehak bazı insanlara. sonuç da yok hani. biri ile sanal seks yapıyorsun ne oluyor? soyundu diyelim. e sonra? görüşeceksiniz diyelim, onu anlarım. ama ısrarla bunun peşimden koşmak çok saçma. dokunamayacağın biri ile neden bunu yaşarsın? bunu bağımlılık haline getiren beyin fakirleri var. gerçek her zaman daha güzeldir, çıkın yaşayın biraz dışarıda. çok çaresiz değilseniz burada ne işiniz var böyle şeylerle? yadırgamıyorum kimseyi.
  12 -10 ... t i b b
 • uludağ sözlük deizim derneği

  1.
  lütfen beni yönetici filan yapın, deizm ilgi alanım
  çoğalalım.

  selam ve panenteizm ile.
  5 -5 ... t i b b
 • 25 cm lik çift penisi olan adam

  1.
  Hayallerimi çalmış piç. Kombo yaparak sevişiyordur. Ayıp çok ayıp.
  1 -4 ... t i b b
 • seni sevmiyoruz diye mesaj atan yazar

  1.
  az önce tüm sözlük adına çok kırıcı şeyler söyleyen ve beni bu subjektif entryyi yazmaya zorlayan; sabah sabah yeni uyanmışken ve güzel güzel uyumuşken, hatta kaşar salam kombolu tostumu yerken beni üzmeyi denemiş lakin üzememiş yazardır. neyse ki sözlüğe girerken beynimi çıkarıp gardropa asıyorum.
  6 -6 ... t i b b
 • serenay sarıkaya ölünce yanacak mı

  1.
  yanacağı kazanın altına girer kendimi yakar, onu da yakarım.
  cehennemdeysek hep beraber hacı. alev alsın,
  2 -1 ... t i b b
 • mutsuzluğu gözlerine yansıyan insanlar

  1.
  bazı insanlar ne kadar saklamaya çalışsalar da gözlerine, bakışlarına bir hüzün çöker; ne kadar neşeli görünmeye çalışsalar da "sen neden böyle bakıyorsun" sorusuna maruz kalırlar. bugün öylesine üzüldüm ve yıkıldım ki, sabahtan akşama kadar çalıştığım yerde ruh gibi gezdim. abartmıyorum tam olarak 190 kişinin çalıştığı yerde 100 insana neden mutsuz baktığımı anlatmak zorunda kaldım. oysa güçlü, dik bir duruşum var, kalıplı da sayılırım. ama işte gözler insanı çok ele veriyor. bir gün modum düşse herkes yakalıyor. galiba orman yoluna atlayıp da far görünce donakalan fare gibi bakıyorum. gözlerde yaş, boğazda yumru. bok gibi bir şey, kalbin sıkışır, öldüğünü hissedersin ölmezsin, atıp kendini dışarı bir yere atıp uyumak istersin, uyursan geçer filan. sanırım depresyona girdim ya da giriyorum. onu da yeneriz sıkıntı yok.
  5 -4 ... t i b b
 • müslümanların pratikte deist olması

  1.
  deizm genel olarak bir tanrının olduğunu ve bu tanrının evrene müdahil olmadığını, her şeyin kendi kendine geliştiğini iddia eder. bazı deistlerse tanrı bilinemediği için evrene müdahil olabileceğini söyler. bozuk saat ve usta örneği verenlere ise; ortada bir tanrı varsa ve bu mutlak kudret ve her şeye gücü yeten ise bozuk saatin orada ne işi var? yapamamış mı saati düzgünce? sorusunu sorar deizm. müslümanlar ısrarla evrene müdahil bir tanrının olduğunu iddia ederler. ama müdahale esasını onlar da bilmezler. mesela iki adam aynı anda sadaka verdiğinde ve şans eseri ikisine de araba çarpıp biri öldüğünde, kurtulan için "verilmiş sadakası varmış" denir ve diğeri için aynı şey söylenmez. zira tanrının neye göre müdahale ettiğini çıkaramazlar ve kader derler. yine aynı şekilde dünyada işlenen bazı suçlara tanrının o an müdahale etmediğini ve ahireti beklediğini söyler. yani o sıra evrene karışmıyor, kendileri de pratikte deist. her inanç bir diğerinden bir parça taşır.
  3 -2 ... t i b b
 • evrende bir şeyi yok etmenin imkansız olması

  1.
  içinde bulunduğumuz, aslında aynı atomdan olup tek bir parça olduğumuz şu evrende hiçbir şeyin yok olmaması. bir insan öldüğünde ya da herhangi bir şey aktif olarak varlığını kaybettiğinde yok olmuyor aslında; ya toprak oluyor ya da başka bir şey, sonuna kadar oluyor ama. ölüyorsun, böceklere yem, çiçeklere öz, keçilere ot, çocuklara süt oluyorsun, belki gübre oluyorsun ama sürekli bir faydan oluyor evrene. bir şeyi yok etmek için evrenin sonuna gitmek ve lıps diye suya atar gibi dışarı atmak lazım. bu ne mümkün. eşkıya filminde baranın, şener şen'in dediği üzre;"korkma. toprağa gideceksin. sonra toprak olacaksın. sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin. oradan özüne ulaşacaksın. çiçeği özüne bir arı konacak belki. belki o arı ben olacağım."
  4 -2 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum