• aslanla çiftleşmeye çalışan köpek

  ?.
  https://www.instagram.com/p/BjB6w6FnE4n/

  bu ne cesarettir yiğidim
  1 -2 ... t i b b
 • kahvaltıda makarna yemek

  1.
  kilo almak için yapılan enteresan eylemlerden.
  -1 ... t i b b
 • bim in protein tozu satması

  1.
  bu haftaya özel fellas marka protein tozu ve protein bar satıyorlar. 15 lira gibi bi fiyata 5 ölçek protein tozu satıyorlar. tanesi 3 liraya geliyor. normal bi protein tozu alsanız ölçeğe bölseniz yine aynı para oluyor. başka bi yerden tek kullanımlık toz almaya kalksanız 6 7 liraya alırsınız, o açıdan çok uygun. sadece bu haftaya özelmiş, belki çok satılırsa tekrar gelir. azar azar toz almak isteyenler için iyi bir şey aslında. iki paket aldım. açıkçası tadı çok güzel olmasa da içilir. pötürlenmiyor da. idmandan sonra içilebilir bence. değerleri müthiş olmasa da maddi durumunuz çok yoksa kullanılabilir, ben beğendim açıkçası. protin bar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. çok zor çiğneniyor, çenemi ağrıttı, beğenmedim. ben toza 200 lira veremem ama 20 30 liramı değerlendirmek istiyorum diyorsanız alabilirsiniz.
  4 -1 ... t i b b
 • beklenen esprinin bir türlü gelmemesi

  1.
  bazı başlıklarda insanın canını muazzam bir seviyede sıkan durum.
  4 -1 ... t i b b
 • hakemler tarafından kollanmayan beşiktaş

  ?.
  ne yazık ki balondur...nihahahahahaha
  türkiye'de aynı pozisyon sarı kart alırdı herhalde.
  yabancı hakem isteyen fiko şimdi tffyi nasıl yalasam diye düşünüyordur.
  9 -3 ... t i b b
 • yunus emre nin cenneti istememesi

  1.
  "cennet cennet dedikleri,
  birkaç köşkle birkaç huri,
  isteyene ver onları,
  bana seni gerek seni."

  birçok insan tarafından kafir ilan edilmesine sebep olmuştur. cenneti az bulduğu, tanrıyı küçük gördüğü düşünülebilir ama samimi bir durum söz konusu, isteyene ver onu, ben seni istiyorum diyor. allah ile pazarlık eden, cennet için, huriler için inanan, cübbeli ahmet ve türevleri gibi şeyhcı şıhçı tiplerin yeterince zoruna gitmiştir. aklı fikri huri olan, ya tutarsa umudu ile "müslümanım" diyenleri kahretmiştir.

  islam'a sevmeyi, hakiki inancı, imanı aşılamaya çalışmıştır ve ters tepmiştir. ne kadar şaşırtıcı
  6 -2 ... t i b b
 • 3 ocak 2018 magnus carlsen hikaru nakamura maçı

  1.
  https://www.twitch.tv/chess

  şuradan izlenebilecek olan maçtır.

  enteresan bir şekilde magnus carlsen gibi bir oyuncu kafa dansları ile rakibine psikolojik üstünlük kurmak mı desem, atışmaların ürünü bir umursamazlık mı desem etkilemeye çalışıyor.

  edit: bunlar kim diyen arkadaş; magnus carlsen satrançta dünya şampiyonu. hikaru da güçlü rakip.
  2 ... t i b b
 • kara erik habbesi nickli yazara koca buluyoruz

  1.
  entrylerde evde kaldığını, yemek yaptığını zerre çekinmeden söyleyen, nadir bulunan ve gencim daha evlenmeme var diyerekten yanlışlıkla evde kalan erik habbesi nickli yazara koca bulma kampanyasıdır. uludağ sözlüğün bu ve benzeri kampanyalarda çok başarılı olduğu aşikar.

  edit: işbu entry tüm kuralları hiçe sayarak, yazarın çaresiz entrylerinden mütevellit ve tamamen vicdani dürtüler ile yazılmıştır. lütfen arkadaşa bir koca bulalım. teşekkürler.
  8 -8 ... t i b b
 • karişini arayan kociş

  1.
  en asil duyguların insanıdır.
  2 -1 ... t i b b
 • fikri olmayan kopyala yapıştır yazarları

  1.
  hiçbir şekilde söylemek istediklerini söyleyemezler, hoş belki de söylemek istedikleri pek bir şey yoktur. konuşabildikleri konular genellikle ilişkiler üzerine olan bok püsür konulardır. enteresan bir şekilde bütün gün anket doldurup komiklik yapmaya çalışırlar. lafını esirgemeyen, mantıklı bir yorum yapan insanları görünce de tahammül edemezler, kurdukları suni oy lobisi bozulur, o zekadan uzak, samimiyetsiz güruh dağılır diye çok korkarlar. bütün gün birbirlerini okumadan oylayıp kendilerini çok ahım şahım bir şey sanırlar. dedim ya enteresanlardır. bunları duyar başlıklarında da sistematik görürsünüz. kadro hep aynıdır. şukular bile aynıdır. garip bir tatmin yöntemi.
  12 -6 ... t i b b
 • bir kahveye ekşiye yazar yapan uludağ yazarı

  1.
  iki şartı vardır: birincisi onunla kahve içeceksiniz, ikincisi sen americano o frapucuuuuuuno içecek. ne yazık ki bize böyle mesajlar gelmiyor... herhalde mememiz yok diye. hoş ekşi'de yazarız da neyse.

  edit: arkadaşlar benimle oralet içip 101'de ortak olan kıza çarımın şifresini veriyorumasdoıjsadjads.
  14 -25 ... t i b b
 • didem e bile

  1.
  "herkese götlük yaptım, didem'e bile..." bir yazar kardeşimizin aşk sevda kokan feryadı. didem'e bile götlük yapmış aq inanabiliyor musunuz? sdakpodıfkgopk
  8 -3 ... t i b b
 • konuşabildiği tek konu ilişkiler olan sözlük kızı

  1.
  ilişkiler dışında iki kelimeye bir araya getiremeyen, karşı cinse eziyet edip, işleri yokuşa sürüp etrafındaki herkese adeta dünya kendi etrafında dönüyormuş gibi melankolik hayatını anlatan sözlük kızıdır. hayattaki tek yetisi ilişkiler olan bu sözlük kızları yüzünden entelektüel birikim sunacak insanlara hasret kaldık.

  kardeşim bu internet paraylan ya... bunun elektriğinden bahsetmiyorum bile

  rabbim sizi ıslah etsin.
  7 -6 ... t i b b
 • kozmos hakkında konuşamayan sözlük kızı

  1.
  ne acıdır ki şu an abazan bir güruh tarafından oylanıyor ve dişiliğinin verdiği ayrıcalıklarla egosunu tatmin ediyordur. ottur, ot gidecektir.

  iki kelime entelektüel birikim sunamaz
  hebele hübele yaşar gider.

  kardeşim bu internet paraylan ya...
  7 -1 ... t i b b
 • sinema tarihinin en iyi dövüş sahnesi

  1.
  sinema tarihinde çekilmiş en iyi dövüş sahnesidir.

  https://www.youtube.com/watch?v=OYjdcgPWg0Q+
  2 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum