• eksilenince hissedilenler

  12.
  Heyecan. Bir sonraki karmamı merak ediyorum.
  ... t i b b
 • sözlük yazarlarının hayalindeki koca

  12.
  Çenesi taşak gibi olan amcanın fotoğrafını paylaşan yazar gibi koca.
  3 -1 ... t i b b
 • yazarların hesaplarındaki para miktarı

  40.
  63 kuruş param var. cebimde de sadece 25 kuruş var. daha ay başına 11 gün var xd.
  -1 ... t i b b
 • bazı yazarlar hakkında yazılan yorumlara üzülmek

  5.
  gerçekten hakkımda yazılanları dışardan biri olarak okusam, "lan yazık günah değil mi amını evveliyatını siktiklerim şu adama?" derdim ama demiyorum tabi. götler.
  ... t i b b
 • kız olsaydınız bu 3 yazardan hangisine verirdiniz

  6.
  oyumu; sanal seks düşmanı, iffetli adamların-kadınların en büyük savunucusu ve tüm iffetsizleri iffetli etmek için yeryüzüne adanan tanrı neferi üzgün kaslı tibb'den yana kullandım.

  sandıklardan ayrılmayalım arkadaşlar.
  2 -7 ... t i b b
 • küçükken aşık olunan sanatçılar

  7.
  "Haksızlığı da koydum bavula
  yalnızlığı da aldım yanıma
  teşekkür ettim herşey adına
  gidiyorum
  gidiyorum ama
  etmiyorum
  Eyvallah"

  seni hala çok seviyorum ela...sdfvc
  1 ... t i b b
 • özel mesajda durduk yere küfreden yazar

  1.
  Ezik, aptal, korkak ve parazittir. Ruhunu siktiğim. insan yerine koyup cevap vermek büyük hata.
  2 -2 ... t i b b
 • sözlüğe veda etmek

  276.
  ben bu konuda kendimi de eleştirebiliyorum. o yüzden rahatça yazıcam. üstteki entrydeki tema yüzünden bitti bu sözlük. subjektif ve beni görün diye bağıran entryler yüzünden. kendini belirtme, özelmiş gibi sayfalarca yazılar yazıp, buralar artık kötü deyip gitmeler işte. şimdi demek istemiyorum ama senin sözlükten gidiyor oluşun inan ki kimsenin umrunda değil. başka sebepler de kimsenin umrunda değil.

  serenat yapmak çok saçma. çok yakında başka bir nikle döneceksin ve aynı goygoy devam edecek.

  ama, hoşça kal güzel kardeşim.
  4 -1 ... t i b b
 • size göre tanrı var ve yok un oranı nedir

  6.
  bu tamamen kişinin vicdanına bağlı bir şey. tanrının varlığını ya da yokluğunu ispatlayamazsın. inanmak istersin ve inanırsın. inanmak istemezsen de inanmazsın. bu çok basit. şöyle bi örnek verelim: şimdi evrende entropi şiddetle artıyor. içinde bulunduğun gezegenin doğası bir sürü kusur ve hata ile dolu. her gün kusurlu milyonlarca canlı doğuyor, ölüyor. sen doğarken bile milyonlarca sperm ölüyor ve bir tek yaşıyorsun. balıklar yumurtluyor, yüzlercesi ölüyor. buradan inanmak isteyen, tanrının ne kadar da muazzam bir terazide gezegeni yaşattığını düşünebilir; inanmak istemeyense, tanrının aslında bir beceriksiz olduğunu ve beceriksiz olanın da pratikte tanrı olamayacağını düşünür. bu tamamen içindeki din ve vicdan terazisine bağlı.

  bu arada tanrının varlığını ya da yokluğunu ispat ettiğini iddia eden benim gözümde en ala şarlatandır ve tüccardır.
  1 -2 ... t i b b
 • allah

  3233.
  sevmiyorum. bir varlıksa ve oradaysa, akıl ermez bir yerde ve bizi yaratansa da inanmıyorum, gene sevmiyorum. hayatım boyunca iyi bir insan oldum, hayatımın büyük bir kısmında birçok ibadetimi kusursuzca yerine getirdim, karşılığında hiçbir şey istemedim ama bir kez olsun yüzüm gülmedi. ne cennetini ne de cehennemini istiyorum. bana vereceği hiçbir zarardan, yaşatmakla tehdit ettiği hiçbir azabından korkmuyorum. bizleri yaratan bir şeyin, şeylerin olduğuna inanıyorum. şayet bu allah ise kendisinin şiddetle beceriksiz olduğunu savunuyorum. ve sevmiyorum. neyi, kimi çok sevdiysem benden alındı, ölümle oldu, ayrılıkla oldu, acıyla oldu, sevgisizlikle oldu, bir şekilde oldu. allah sevdiğini kuluna dayanacak güç ve dert verir derler. allah bana hiçbir şey vermiyor, yarattı ve her gün öldürerek ona tapınmamı bekliyor. yapmayacağım.

  allah bence bir masal karakteri.
  -3 ... t i b b
 • sözlükte gelen mesajın verdiği mutluluk

  4.
  şurda aylardır bir kere bile mutlu bir mesajlaşmam olmadı. o kadar boktan bir mesaj kutum var ki. tamamen evlere şenlik. ya kavga hır gür, ya da cinsellik. hiçbirinden hoşlanmıyorum mesajlaşmalarda. çok sakin ve efendi bir adam olarak yazıyorum, saygısızlık etmiyorum kimseye. bu şekilde attığım mesajlarda da güzel bir geri dönüş alamıyorum. bana bi garip davranıyorlar. hep bi üstünlük kurma çabası. illa beni ezmesi lazım karşıdakinin. bunu çok garipsiyorum. mutlu bi mesaj atın bana, mesela "tibb seni çok seviyorum" yazın lan. hadi lan sevin beni. bekliyorum.
  2 -3 ... t i b b
 • cuma namazına gitmeyenleri katletmek

  2.
  bugün cuma mı? farkında bile değilim. hoş cuma olduğunu bilsem de cuma namazına gitmem. işim olmaz. allah'ı sevmiyorum. varsa bile sevmiyorum.
  1 -2 ... t i b b
 • ağlamak

  1341.
  küçük dünyamın en rahatlatıcı eylemiydi. küçükken kimsenin beni sevmediğini ve herkesin bana şiddetle acıdığını düşünürdüm. bu düşünceler beni küçük yaşta mahveder ve güçlü durmaya zorlardı. geceleri gizli gizli battaniye altlarında sessizce ağlardım. hüznümü asla belli etmemeye çalışırdım. sürekli ağlayasım olurdu. sürekli bir depresyon haliydi yıllarca. büyüdükçe insanlar küçük dünyamdan beni kopartıp aldılar, bir yandan da benden çaldılar. şimdilerde ağlayamıyorum. içimden gelmiyor bile. kendimi çok güçlü hissediyorum, kendimi sevmeyi öğreniyorum ama benliğimi çaldırdım. gözlerimde bir yaş birikiyor akmaya hazır, ama akmıyor. en hüzünlü en özlem dolu anlarımda bile kendimi yeterince güçlü hissetmeyi, o anı geçiştirmeyi öğrendim, geçmiyorsa bile dik durmayı. bugün bir adamın gözlerinin içine baktım, kaybı için üzgün olduğumu ve aynı kaybı yaşadığımı söyledim. boğazı düğümlendi, gözleri doldu, aynılarını yaşadım, ağlamadık, anlattıkça anlatmaya başladı. yalnızlığı dışavurdu. hayattan dem vurduk, sitem ede ede güldük. ben eski ben olsam, gözlerim dolar, o adama sarılır ve acısını kendimde toplamayı, onu rahatlatmayı isterdim. yapamadım. neden? neden çünkü toplum bizlere bir rol biçmiş. erkek adam ağlayamaz, erkek adam çok güçlüdür, ağlayan erkek zayıftır. ağlarsan olmaz. bunları yaşadıktan sonra bir köşe bulup bir iki damla yaş akıtmam lazımdı gözlerimden ama gene yapamadım. onu da istemedim. neden çünkü her şeyimizi, her güzel hissimizi çalıyorlar. ne acı. ağlamak dünyanın en insancıl eylemi, gülmekten ve sevmekten daha insancıl; içinde hüzün, vicdan, merhamet ve özlem var. ağlamak güzel.
  4 ... t i b b
 • aşk hayatınızın bir fotoğrafla özeti

  31.
  aşk hayatınızın bir fotoğrafla özeti
  evin yok mu senin güzelim
  hep aklımdasın redfcvrdfv
  2 ... t i b b
 • anın görüntüsü

  37513.
  Eskimeye devam
  anın görüntüsü
  4 -7 ... t i b b
 • gecenin şarkısı

  33542.
  https://www.youtube.com/watch?v=Tc-XxqEyolU+
  -1 ... t i b b
 • erkek cinsel obje değildir

  6.
  squatlı popolarımız, dilim dilim baklavalarımız, seksi ve erotik ve hatta ve hatta heykel gibi, tanrının sanatına erişmiş bedenlerimiz cinsel bir obje değildir. sıkıldık sağda solda vücudumuz üzerinden yargılanmaya, atılan laflara maruz kalmaya. sözlükte bile erkek oluşun yüzünden meriç diye yaftalanabiliyorsun, seksi ve erotik bir bedene sahipsen asla zeki olamazmışsın gibi çirkin yaftalara ve ithamlara maruz kalıyorsun. biz buradayız ve varız. bizi biz olduğumuz için sevin kıslar.
  2 -2 ... t i b b
 • erkeklerin eşlerini aldatma sebepleri

  4.
  uludağ sözlükte sanal seks batağına düşmeleri.
  2 -1 ... t i b b
 • hamile karısını aldatan erkek

  201.
  eşi hamile kaldığında erkeğin libidosunu baskılayan bir hormon tetiklenir. sadece dişisi hamile kaldığında olur. çünkü cinsellikten başka öncelikleri olur erkeğin o sıra. onu düşünür, onu doğuma hazırlar, öncelik neslini sürdürmektir. cinsellik arka plana itilir. aşk sevgi vs varsa bu durum daha da katlanır. ama öyle bir devirdeyiz ki, insanlar kapış kapış eşlerini aldatabiliyorlar. ki zaten kadın hamileyken de onunla cinsel birliktelik yaşayabiliyorsun. müthiş bir his bile olabilir o. daha tahrik edici ve daha aşk dolu.
  -1 ... t i b b
 • özel mesaj almak isteyen yazarlar

  8221.
  sanal seks yapmamış iffetli arkadaşlardan mesaj bekliyorum.
  1 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum