• 25 yaşından sonra çaresizce koca arayan türk kızı

  11.
  beyler... genelde 25 yaşına kadar efendi erkek yerine piç erkeği tercih eden, efendi erkeği cepte tutup yapmadığı eziyet bırakmayan, evlilikten köşe bucak kaçan; güzelliğini, diriliğini, yani kısacası vücudunu kullanan, karaktersiz, cibiliyetsiz, aşkın ne olduğundan zerre haberi olmayan, zengin kocaya kapak atıp, türk dizilerindeki şaşaalı hayatı isteyen, kendini prenses zanneden lakin pratikte kezban olan kızlarımız, işte bu bu kızlarımız.... işte o gün de siz onları almayacak, beğenmeyecek, efendiliğinizi, hayır demenize mani olan, herkes tarafından kullanılan o efendiliğinizi bir kenara koyacak ve onlara siktiri çekeceksiniz. bunları yapacağınıza inanıyorum. onların eli boşken, sizin cebiniz, gönlünüz dolu olacak, e hali ile mükemmel baba siz olacaksınız; ama soracaksınız tabi ki... mükemmel anne sen misin de ben sana koca olayım? hadi bakalım yiğitlerim göreyim sizi... niahahhaha

  işbu entry birçok asalak için yazılmıştır. tertemiz, ekmek gibi, nimet gibi olan, gönlü güzel kızları tenzih ederek yazılmıştır :D
  23 -3 ... t i b b
 • aileye ateist olduğunu söylemek

  47.
  ekonomik özgürlük kazanılmadan yapılmamalıdır. oruç tutmak istemiyor musun? tutma. tutmayacağım de geç. kimse seni buna zorlayamaz. namaz kılmak istemiyor musun, arkadaş edinmek istemiyor musun? kılma, edinme. dilediğini yapabilirsin. ama ekonomik olarak bir özgürlüğün yoksa ve ailene bunu açıklarsan, üstüne çok gelirler, burnundan getirirler. hem sen hem de onlar çok üzülürsünüz. birden söylemek yerine, artık bazı şeylerden uzaklaştığını hissettirmek yeterli olacaktır. bir süre ikiyüzlü takılıp müslümanım demek zorundasın. buna mecbursun. bu senin ayıbın değil, seni hor gören toplumun ayıbı. hiç utanacak sıkılacak bir şey yok. ne zaman ki cebinde paran olur, kimse sana yaptırım vs uygulayamaz hale gelir, özgür olursun, o zaman söylersin. zaten hiç kimsecikler bir şey diyemez.
  4 -1 ... t i b b
 • bir kızdan alınan en iyi iltifat

  7.
  sesin içimi ısıtıyor.

  iyi mi değil mi bilmiyorum ama çok hoşuma gitmişti.
  3 -2 ... t i b b
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  6484.
  sözlük erkeklerinin fotoğrafları
  Bembeyazlarda bu akşam
  6 -14 ... t i b b
 • çocuğunuz ben ateistim dese ne tepki verirsiniz

  108.
  ona, bu hayatta her şeyden daha önemli olan şeyin iyi olmak olduğunu söyler, bu tercihine saygı duyar; vicdanlı, merhametli ve yaşadığı doğaya kıymet veren bir insan olmasını dilerim tanrıdan. bir insan, inançlı ya da inançsız bir insan, hep aynı insan... bir şey değişmiyor. vicdanı nasıl hürse, huzurluysa, neye inanıyorsa, kimseye zarar vermeden onun peşinden gitsin.
  4 -2 ... t i b b
 • sarı

  107.
  Sarııııııııı!!!!!
  5 -3 ... t i b b
 • anın görüntüsü

  34328.
  anın görüntüsü

  Boynumuz bükük
  15 ... t i b b
 • özgüveni yıkan şeyler

  107.
  bakımsız, zayıf ya da şişman bir fizik her zaman özgüveni zedeler. bunlar ufak ufak olur lakin biri sizi dış görünüşünüzden mütevellit hor görürse yıkılırsınız.
  5 ... t i b b
 • çıplak elle dövüşmek

  8.
  çıplak elle dövüşmek
  Acısı da güzel aslında.
  3 -5 ... t i b b
 • yıllık iznini memleketinde geçirme ezikliği

  4.
  yıllık izin ne ki ya?
  ... t i b b
 • misafirin gitmemesi

  2.
  hadi gidin, nolur gidin, gidin artık, uyumak istiyorum, yalvarıyorum gidin, siktirin gidin lan.
  5 ... t i b b
 • can sıkıntısından yapılan şeyler

  170.
  https://www.youtube.com/watch?v=RtU_mdL2vBM+

  izleyin, güzel oluyo.
  5 -1 ... t i b b
 • sözlükte kız sanılmak

  81.
  Profil fotoğrafımda sırtımın fotoğrafı vardı, erkek olduğum çok belliydi. Kaldırdım. Kız ya da erkek olduğumu belli etmeden esnek entryler giriyorum yine her zamanki gibi. Kadın sanıp mesaj atanların haddi hesabı yok. Amınakoyim girin bi iyice okuyun ama değil mi?

  Beyler erkeğim ben, yapmayın. Jgkdks
  10 -3 ... t i b b
 • çocuk istemiyorum diyen koca

  23.
  evliliğimin ilk ve birbirini kovalayan her gecesi
  hadi çocuk yapalım diyeceğim için çok da anlam veremediğim kocadır.
  4 -2 ... t i b b
 • eşcinsellik bir tercih midir yoksa hastalık mı

  52.
  hastalık diyorsunuz ama alay ediyorsunuz insanlarla. bir kanser hastasına gösterdiğiniz saygıyı bu insanlara da göstersenize? hani nerde samimiyet?

  sadece insanlar değil, hayvanlar da eşcinsel. yunuslar yılın belli dönemlerinde bisekseül takılırlar, bunu zevk için yaparlar. erkek aslanların çiftleşmesi çok sık görülen bir durumdur. eşcinsellik hastalık ise doğadaki milyonlarca hayvan hasta. dünya nüfusunun yüzde 30'u eşcinsel diye biliyorum ben. yaşadığımız ülkede de eşcinsellik bolca yaygın. sporda görüyorum adam don yerine tanga giyiyor, bu onu hastalıklı mı yapar? kendi halinde kimseye zarar vermeden arzularının peşinde gidiyor. öyle cıvık mıvık da konuşmuyor. onu yargılamak, hastalıklı diye nitelendirmek kimseye düşmez. siz allah mısınız ki? ve mesela garip bir şekilde homofobikler lezbiyenleri çok seviyorlar, bunu kadınlar da yapıyor, iki erkeğin birlikte oluşu öhhk tü kaka iken iki kadının birbirine dokunması çok olağan bir şey oluveriyor. bu samimiyetsiz ve aptalca bir fikirdir. aynı homofobikler iki tane lezbiyen kadınla sevişir mesela. yanar tutuşur bunun için. burada yazılanlara bakmayın. ama mesele erkek olunca herkes kendini bir geri çekiyor. başlıkta da herkes erkeklerden bahsetmiş. hetoroseksüel bir birey oluğumu, kadınlardan hoşlandığımı düşünüyorum. ama erkek bedeninin kusursuz olduğunu, kadın bedeninin yanında parlayacağını da düşünüyorum. eskimiyor, yıpranmıyor, yağsız, testosterondan ibaret, çok güzeliz lan erkekler olarak. ama işte insan doğası gereği kendinde olmayanı arzuluyor. eşcinsellik bu yüzden bana saçma geliyor kimseyi yargılamasam da. ben de olmayan bir cinsel uzuv, ne bileyim göğüsler filan merak uyandırır, arzularım. sırf bu yüzden saçma buluyorum eşcinselliği. sonuç olarak kimseyi ilgilendirmez oğlum.

  başlık cahil cühela cümbüşü.
  2 -2 ... t i b b
 • evinde pijamayla entry giren sözlük kızı

  5.
  montla entry girenin yanında esamesi okunmaz.
  2 -2 ... t i b b
 • azteklerde erkeklerin de doğum sancısı çekmesi

  5.
  iyi çükleri düşmüyormuş. benimki kesin düşerdi.
  3 ... t i b b
 • bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz

  56.
  iyi bir şair olmayı...
  4 -1 ... t i b b
 • protein tozu

  492.
  protein tozu
  2 -2 ... t i b b
 • 1 85 boyunda esmer geniş omuzlu adanalı erkek

  11.
  bembeyaz tenli 180 boyunda geniş omuzlu ve bayburtlu bir erkek olarak zerre benzemediğim erkek tipidir.
  2 -1 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum