• barış manço şişirilmiş bir balondur

  28.
  siktir deli.
  3 -2 ... t i b b
 • karaciğer yağlanması

  23.
  midede şişlik, hazımsızlık, yorgunluk, sırtta sivilce, kilo kaybı gibi sorunlara yol açıyor. aşırı alkol kullanımı da tetikliyor diye biliyorum. bundan kurtulmanın en net yolunun maydonuz yemek olduğunu düşünüyorum. anında etki yapıyor. kaynatıp suyunu içmek de çok işe yarayabilir. yaklaşık 10 gündür 300 gr maydanoz, toplamda 1 kilo yeşillik yiyorum gün içinde. ne sivilce, ne hazımsızlık ne de yorgunluk kaldı. müthiş bir şey maydanoz.

  edit: kilo kaybı da yapar bence. zayıf birinin alkol ile karaciğerine yağ depoladığını düşün. bu güç kaybı yapar. hastalık sonuçta bu.
  9 -2 ... t i b b
 • fenerbahçenin şampiyonlar ligine katılacağı sezon

  4.
  yazık lan, ağlıyorlar, vurmayın daha.
  10 -3 ... t i b b
 • regl sancısı

  1325.
  böbrek taşı sancısı yanında bir hiçtir. bilen bilir. halıda kıvrılır ağlarsınız.
  5 -7 ... t i b b
 • kuranda namazın nasıl kılanacağı

  3.
  yazıyor aslında. okumadığınız için idrak edemiyorsunuz. kim ne söylese inanıyorsunuz.
  3 -1 ... t i b b
 • islam a sokulan en büyük fitne

  3.
  islam bitiren, büyüme hevesidir. islam'ın hoş bir mantığı vardı zamanında, onu kitlelere yaymak yerine, daha çok toprak elde etmek istediler. gittikleri ve kazandıkları yerlerde tahribata uğradılar. toprak olarak büyüdüler ama bakış açısı ve mentalite olarak her gün küçüldüler.
  3 ... t i b b
 • dilan dere

  13.
  çok çirkin bence. aşırı çirkin. tamam verse neffeesssisskfof. şaka şaka. ama cidden estetik değil. aşırı büyük meme, popo bana itici geliyor. nedense gözümde inek memesi ve poposu canlanıyo. bu fiziği beğenen arkadaşlar yüksek ihtimalle 20 yaş altı ergenlerdir. koca karı götü var kadında. 30 yaşından pek iyi görünmez.

  şahsen kriterim vücutsa bir kadında, böyle birine yüz vermem. arzulamam.

  dilan dere
  göt dediğin böyle olur
  5 -10 ... t i b b
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  46489.
  yazarların şu an dinlediği şarkılar
  2 ... t i b b
 • sözlükte kimseye güvenmemek

  10.
  kendime bile güvenmiyorum artık.
  sanırım kadınım. fotoğraftaki inşallah benimdir.
  6 -1 ... t i b b
 • temiz bir sözlük için özel mesaj kapatılsın

  17.
  ben mememi doğrudan sözlüğe atıyor, entelektüel sohbetleri ise özel mesajdan yaşıyorum. sistem bende ters işliyor. rica ediyorum ekmeğimi almayınız.
  3 -2 ... t i b b
 • yengec burger in yüzde yüz kadın olması

  2.
  ben de kadınım olum
  80 beden memem var
  neden kimse inanmıyor ki amk!
  6 -4 ... t i b b
 • yengec burger iftirası

  2.
  bence yengeç donalds her halükarda ibnedir. ne demek kadın taklidi yapmak. bunun hiçbir şekilde izahı olamaz. doktora görünmesi lazım. tekerlek bence. şu an acaba nereye dönüyordur
  8 ... t i b b
 • sözsüz müzik önerileri

  757.
  https://www.youtube.com/watch?v=wRobmStvLoU+
  2 ... t i b b
 • uludağ sözlüğün sanal seks yuvası olması

  1.
  evet arkadaşlar, görüyorsunuz ki özel mesajlarda milletin çükleri memeleri havalarda uçuyor. ve üstüne bir de bu yazarlar teşhir ediliyor. aynı zamanda teşhir edilen yazarların birçoğu ahlak bekçisi, yobaz vs tipler. sen nelere kadirsin tanrım.

  geçen bi abi tavlada kız düşürdüğünü ve çoğu ile seviştiğini anlattı. o bile şurada yaşanan durumlardan daha makul geldi. adam sevişiyor en azından. sizlerse ısrarla cinsinin ne olduğu belli olmayan insanlarla takılıyorsunuz. jejeje

  bir de bize laf sokarlar fotoğraf atıyoruz diye. biz en azından samimiyiz gardaş, yürüdük mü yürüdük deriz. memelerimizden alırız kuvveti, möhkemizdir yani.asfplgh
  10 -3 ... t i b b
 • oytunkaran

  5828.
  kardeş bu d0ru mu?
  8 -1 ... t i b b
 • dünya solaklar günü

  98.
  Hem solağım hem sağlağım. Ama daha çok solak. Umarım benim de günümdür.
  2 ... t i b b
 • 11 haziran

  11.
  arkadaş herhalde 45 kilo
  o ayak bilekleri nasıl taşıyor kardeş seni?
  2 -1 ... t i b b
 • yengec burger in silik olması

  5.
  25 hesabı mı varmış?
  bir ara biri beni her sabah 10 ayrı hesap düzenli bir şekilde eksiliyordu.
  demek ki bu işler böyle yürüyormuş.
  uludağ sözlük resmen çocuk yuvası olmuş.
  15 -10 ... t i b b
 • aldatılırsanız yapacağınız ilk eylem

  40.
  aldatıldım

  19 yaşımdaydım. genceciktim, daha hiçbir kadının eline elim değmemişti. sevgilimse benden 4 yaşa yakın büyüktü. nasıl birlikte olduk hiçbir fikrim yok, aniden oldu. çok güzel olacak diye tutturup benimle sevgili oldu. nasıl sevgili olunur, kıskanılır, sevilir hiçbir fikrim yoktu. onunla öğrenmeye başladım ufak ufak. sözlük yemin ederim ben o zamana kadar hiç hata yapmadım. birinin bana hata yapacağına da inanmadım. tertemizden, parıl parıldım. telefonundaki mesajları öylesine okurken, korkunç şeyler de okudum. ne yapmaya başladım? ağlamaya, ondan koşarak kaçmaya başladım, peşimden geldi, geldikçe ben kaçtım. onu severken hep "alnındaki boşluğu çok sevdiğimi söylemiş miydim?" tarzından cümleler kurarak severdim. en son otobüse bindiğimde "senden nefret ettiğimi söylemiş miydim?" tarzı bir şey yazıp yollamıştım. sürekli intihar etmeyi düşündüm, yapamadım. normal yaşantıma devam etmek istedim, edemedim. sürekli içimden bir ipin koptuğunu, acı çektiğimi hissettim, uykudan kalkar kalkar ağlardım. çok zordu. hatırladıkça öldüğümü hissederdim. kusmak isterdim sürekli. bende tik oldu bu. her sabah kusmaya başladım. sonra kadının kanser olduğunu öğrendim, eğlenmek için benimle takıldığını filan. denemek istemiş. kanser benim zaafım, affetmek istedim, yanında olmak istedim, bu sefer ben kovalarken, o kaçmaya başladı.şimdiyse evleniyor. hülasa hiçbir şey yapamıyorsunuz, birileri kötü diye kötü olmayın. karakterinizden asla ödün vermeyin. yapsınlar istediklerini, pusulanınız şaşmasın. ben bu huyum yüzünden kendimle gurur duyuyorum. asla yanlışa yanlışla karşılık vermedim, vermem. çok canım yanarsa bi hırlarım, sadece o kadar.

  ama zor günler elbet bir gün bitiyor. sadece sabretmek gerekiyor. çok acısa da hepsi geçiyor.
  15 -4 ... t i b b
 • şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

  1451.
  Cümlesi yok. Yıldızlararası filminin sözsüz müziği çalıyor. Şansa radyodan denk geldim.
  4 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum