• kafelerde meme gösterip fotoğraf çekme trendi

  45.
  yalnız siyahlı abla çok iyi değil mi ya?
  2 -1 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  18205.
  Hani burnun akıyordur ve engel olamıyorsundur. Yine burnun akarken başını öne eğersin ve burnundan bi damla su şıp diye ayaklarının önüne düşer. Kimse gördü mü diye etrafı dikizler ve ayağını ıslaklığa basarak o alanı kapatırsın. Sanırım bunu bugün on kez yaşadım.
  1 ... t i b b
 • en son alınan iltifat

  534.
  "abi popon çok güzel, okuldaki kızların poposundan bile güzel"
  liseli ergen kardeşimin bir garip iltifatı. bu çocuğun popomla alıp veremediği ne çözemiyorum.
  3 -7 ... t i b b
 • fitness salonunda fotoğraf çekmek

  5.
  olm ben utanıyorum lan. nasıl oluyor da o kadar kişinin içinde kendilerini çekiyorlar hayret ediyorum. bir de çoğunun vücudu güzel olmuyor. soyunma odasında bile yalnızsam fotoğraf çekebiliyorum ancak.
  1 ... t i b b
 • muharrem ince

  1925.
  yok neymiş fatih portakal aynı soruları erdoğan'a sorabilir miymişmiş... la oğlum zaten soramıyor diye bu adama sorsun, bu ve bunun gibi adamlar gelsin de bağımsız bir medya olsun diye uğraşıyoruz. o zaman muharrem ince başkan olunca ona da konuşamasın, bu devran böyle devam etsin. önce kendimizi değiştirmemiz lazım, bizler bile olaydan koptuk, farkında değiliz. muharrem ince benden tam puan aldı. çok kucaklayıcı bir politikası var ve donanımlı biri. çok tatmin edici konuşuyor. eğitimi hemen çözeceğiz de diyebilirdi ama demedi. bir yıl tartışacağız filan diyor. çok garip sahiden. ben bu adamı samimi buluyorum.
  15 -2 ... t i b b
 • beyaz tenli kızların esmerleri kıskanması

  80.
  beyaz tenli olup da esmer tenli kadını kıskanan kadın açık konuşuyorum kendinin farkında değildir. beyaz tenli kadınlar sanki tanrı tarafından kutsanmış, ay gibi parlayan garip varlıklar ve çok hoşlar. esmer ne la. mis gibi bembeyaz ten varken kim bakar esmer tene. beyaz ten erkekte de kadında da çok hoş durur. kara kura bir şey olmadığınız için şükretmeniz lazım kızlar. düşünsenize süt gibi beyaz memelerinizde yemyeşil damarlar var. çok seksi lan.
  7 -4 ... t i b b
 • istersem çıplak gezerim karışamazsın diyen erkek

  20.
  bizim burada bi deli abi vardı, soyunup gezerdi. ömrü hayatım boyunca ona imrendim. bir gün bir olur da çıplak gezme kararı neyin alırsanız bana da haber verin, dal daşak koşacam aranızda.
  2 -2 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının itirafları

  173798.
  kağıt üstünde 4 işlem yapmayı bilmiyorum.
  4 -2 ... t i b b
 • sözlük erkeği

  73.
  Fakirim, çirkinim, eziğim, asosyalim. Hayat çok zor sözlükdaşlarım.
  1 -2 ... t i b b
 • sözlükten kız düşüyor mu

  37.
  Bunu arzulayıp da kendine bir kız arkadaş bulamayan varsa büyük sıkıntı var demektir. Zira buranın kadını erkeğinden de abaza.
  4 -6 ... t i b b
 • meral akşener

  1753.
  Oyum kendisinindi. Muharrem ince adaylığından sonra çok kararsızım. Seçim gününe kadar kararsız kalacağım herhalde.
  1 -1 ... t i b b
 • ben bu yazıyı anneme yazdım

  1693.
  sesini, bakışını, gülüşünü, eteklerini, yazmalarını, düşük omzunu unutmamak için verdiğim çabayı sana tarif edemem anne. senden daha çok gördüğüm bir analığımın olduğu, her gün mutsuz girip mutsuz çıktığım, bizimle birkaç gün yaşayan bir arkadaşımın "sen nasıl bu hayatı yaşıyorsun bu evde" deyip de sitem ettiği bir evde seni nasıl özleyip yokluğuna sarıldığımı tarif edemem. yıllarca gizli gizli battaniye altlarında ağladım. çocuktum, cam diplerine sular koyup sabahları gitmelerini bekledim, sen gelirsin içersin diye. karanlıkta silüetini yarattım, geldin üstümü örttün, başımı öptün. büyüdükçe, ağlamalarım kesildikçe, acımın hafiflediğini düşündüm ama hiç öyle olmuyor. her şeyin daha çok farkına varıyorum, her şeyi daha çok yaşıyorum. işe başladım, çalışıyorum, oğlun parasını kazanıyor anne. kan kusuyorum sabahları, kimseyle muhatap olmuyorum, yalnız başıma vaktimi harcıyorum, hedeflerimden tek bir an vazgeçmiyorum, motivasyonumu kaybetmiyorum. görmem dedim, hatırlamam dedim, eve gelir gelmez devrilip uyuyorum dedim ama olmadı, yine anneler günü ile yüzleşiyorum. benden hediye bekleyen üç kadın var, biri beni hiç düşünmeden bunu dillendiriyor ve bu kadınlardan hiçbiri sen değilsin. seninse avuçlarıma dolan toprağın var sadece her seferinde. ne bir şey verebilirim, ne de bir şey alabilirim senden. sadece çok seviyorum. senin de beni koskocaman sevdiğini biliyorum ki. acımı da seviyorum. seni unutmamı engelliyor. güzel de hatırlamak isterdim ama olmuyor, ne zaman bir yetim görsem, anasına sarılan bir çocuk görsem içimden bir şeyler akıp gidiyor. yemin ederim organlarımın birbirine düğümlendiğini hissediyorum. hiç kimsecikler bilmez böyle şeylerimi. hiç kimseciklere çaktırmam, gözlerimde güç vardır. güçlü görünmek, acımı hiç kimseye hissettirmemek için her şeyi yaparım. ama adamın biri, çocuğun teki gelir de abi, kardeşim senin niye saçların ağarıyor der. dünyanın yükü sırtında gibi niye duruyorsun der. bu aralar çok yoruluyorum der geçerim. keşke çocuk olsam, sen olsan, elinde ekmekle peşimden koşsan, ben duvarlardan atlasam, sokaklar geçsem de sen yine benim peşimden ayrılmasan, o lokmayı ağzıma atsan. merdivenlerin önüne gelip şaşalla su atsana anne diyebilsem. eteklerinin altına saklanabilsem. bu arada en küçük yeğenimin de bir omzu aşağıda. koşarken bi omzu omzu aşağıya düşüyor salağın. senden bir armağan bize. benimki de biraz aşağıda. bakıp bakıp mutlu oluyorum. seni çok seviyorum.
  27 -3 ... t i b b
 • t i b b

  299.
  Kardeşim ben kimseciklerle kaçmam. Alacaksın çiçeğini çükalatanı, geleceksin babamdan beni usulünce isteyeceksin. Biz o kadar cicibebeyi boşuna yemedik.
  7 -6 ... t i b b
 • sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

  2405.
  sözlük yakışıklılarının fotoğrafları
  Sa kısssslar
  Bakmayı beceremiyorum
  Neyse ki memelerim var...
  12 -19 ... t i b b
 • kız olmak ister miydiniz

  9.
  çok zilli, nazlı, acayip seksi bi hatun olurdum. Sabah akşam günde iki vakit squat yapardım. Ama istemezdim. Erkek olmak çok güzel. Pipim filan var. Memnunum.
  1 -3 ... t i b b
 • erkekler neden bu kadar basit

  44.
  Kadınların kendilerini komplike zannedip erkekleri basit diye nitelendirmeleri çok hoşuma gidiyor ya benim. Hepimiz dümdüz, anlaşılır insanlarız. He kadınların ne söylediklerine değil ne yaptıklarına bakacaksın, o ayrı. Zaten bunu öğrendikten sonra çorap söküğü gibi geliyor gerisi.
  4 -3 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının doğum günleri

  3354.
  Haziran 26. Bizde öyle doğum günü kutlama adeti yoktur. Son yıllarda arkadaşlarım kutluyor sadece. Ailem bi kere kutlamaya kalktı, onda da bı gün sonra kutladılar.
  2 -2 ... t i b b
 • ter vücut gözyaşıdır

  3.
  ter, vücudun mutluluk gözyaşıdır.
  3 -1 ... t i b b
 • t a m a m 2

  4.
  Erdoğan bu krizleri fırsata çevirmiştir hep. Boş muhalefete topu atar, sonra da gölü atar. internet kullanıcıları da 45 60 yaş arası hipnoz olmuş seçmen ve bi tık altı aile üyelerinin yokluğunda kendilerini çoğunluk sanarlar. Yarın çıkıp tüm dünya bana karşı edebiyatı yapacak. Lakin sürekli gaf yapıyor, hataya düşüyor artık. Vaatleri bile "ben başarısız oldum 16 yılda" diyor. inceye gariban diyor adam. Garibanlık ne alaka? Tamamen panik olmuş durumdalar. iyi Parti'nin seçime girmeyeceğini düşünüyorlardı ama girecek. Zaten ondan asla bahsetmiyorlar. Aklım siyasete erdiğinden beri ilk defa akpartiyi bu kadar çaresiz görüyorum. Muhalefeti de ilk defa bu kadar bir görüyorum.
  8 -3 ... t i b b
 • hangi seni özledin

  31.
  Küçükken bahçe duvarlarının üstünden koşarken annemin peşimden ekmek arası peynir domatesle koşturduğu günlerimi özledim.
  10 -2 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum