• lord marcus un yahudi olması

  4.
  ister papaz olsun
  isterse evangelist olsun

  biz sanal seks yapıp yapmadığına, yapmışsa onu bu bataklıktan nasıl sökeceğimize bakarız.
  2 -1 ... t i b b
 • iffetli sözlük kadınlarını korumaya karar vermek

  1.
  kardeşim ben neden korkayım ki? sanal seksin böylesine bataklık olduğu, insanların hunharca birbirlerinin profillerini yaladığı, okşadığı ve akabinde biten sanal seksten sonra yaşadığı duygusallık ile az evvel cinsel bir münakaşa yaşadığı kişinin profil fotoğrafına bu sefer de sarılarak uyuduğu şu zamanlarda neden korkayım? neden bu bataklığa dur demeyeyim? beylerin ve kadınların tüm çirkinliklerini gizlediği ve olmadığı bir insan gibi davranarak düşler kurarak seviştiği, gerçeklikten kendini ittiği şu zamanlarda neden sanal sekse savaş açan tanrı neferi olmayayım ki? bizler bu dünyaya, bilhassa interaktif sözlüklere bilgiyi ve aydınlığı karanlığa taşımaya geldik. amacımızdan saptık. meriçler olduk, cinsel obje kadınlar olduk... olmaz olmaz. tanrı tüm iffetlileri, diğer iffetsizleri iffete şevk etme rüştüne sevk etsin ve hepimiz iffete nail olalım.
  2 -1 ... t i b b
 • bir kadının aşık olduğu nasıl anlaşılır

  2.
  eğer sanal seks yapıyorsa bir kadın aşık değildir efendim. kıstas bu olmalı. zira o, çukura düşmüştür.
  -1 ... t i b b
 • t i b b

  399.
  arkadaşlar sanal seks yaparken baklavaya da gerek kalmıyor. bakınız bu yüzden de batıyor olabilirsiniz bu çukura. sizi gerçekten itiyor. baklavalar yapalım, barfiksler çekelim, bench presslerde üç haneli sayıları aşalım ve gızları testosteron kokan diri adelelerimizden vuralım, füturusuzca sözlük profili okşayıp yalamak ile olmaz bu işler.
  3 -1 ... t i b b
 • sanal seksin hiç hoş bir şey olmaması

  1.
  insanların fütursuzca telefonlarının ekranlarını yalayıp kendilerine dokunduğu ve birçok zaman aslında hemcinsi ile sanal seks yaptığını ne yazık ki sonradan fark ettiği zor bir hede sanal seks... kişinin bu bataklığa saplanması, sözlüklerde asla böyle şeylerle uğraşmadığını ispatlaması ve bazı yazarları yaftalayarak kendini kamufle ettiği ve özel mesajda sanal seksin dibini bulduğu bir gerçek. bu davranışları ve bağımlılığı tasvip etmek mümkün değil. bu bataklıktan her erkeği kadını kurtarmalı, iffetli adamlar kadınlar yeşertmeliyiz. iffetli ve nimet gibi, ekmek gibi kadınlara, dağ gibi daş gibi iffetli adamlara selam olsun.
  -1 ... t i b b
 • t i b b

  394.
  tanrının, yeryüzüne bilhassa interaktif sözlüklere iffetli adamları ve kadınları korumak üzre tahsis ettiği, kutsal görevine tamamen odaklanmış üzgün kaslı.

  ya bugün çok eğleniyorum, durun bozmayın, bi kere de ben sıçim sözlüğün ağzına
  6 -7 ... t i b b
 • dokunmaktan en çok zevk aldığınız şey

  17.
  kaldırımların kenarlarında ufak direkler oluyor. ne amaçla ordalar bilmiyorum ama ellerimin onların üstünden sekmesinden aşırı zevk alıyorum. tak tak tak tak tak, sanki buğdaylardan sekiyormuş gibi. şehirde böyle demek ki yokluk.
  2 ... t i b b
 • sanal seks yapılan kişinin erkek olduğunu öğrenmek

  5.
  size mesaj atmış ve o anki boşluğunuzdan nemalanıp içinizde dizginlediğiniz duyguları dışavurmuştur. vücudunuzdaki testosteron artıyor ve kanınız hızla tek bir uzva yöneliyordur. sanal seksi yapmış, telefonu yalıyorsunuzdur, güzel mesajları sizi diri tutuyordur. ve aslında onun da vücudundaki kanın tek bir uzva testosteron aracalığı ile yöneldiğini öğrenmişsinizdir. ne acı.
  1 -2 ... t i b b
 • hangi hayvan olmak isterdiniz

  100.
  astronot balığı olmak isterdim. sahibimin parmağını emer, avuçlara yatardım. zeki bi balık hem de. seni görsün uzaktan, akvaryuma kafa atar. bir kedi kadar büyük, cool, çirkin ve albino. harika. tam ben.

  hayvan olmak isteseydiniz ne seçerdiniz
  -1 ... t i b b
 • yazarların hobileri

  80.
  şiir yazmak
  spor yapmak

  bu kadar.

  başka hiçbir şeyden zevk almıyorum.
  1 ... t i b b
 • sanal seks yapalım mı diye mesaj atan sözlük kızı

  1.
  sana uzunca bir şeyler yazdım der ve uzunca bir paragraf yollar, içerisinde tonca cinsellik barındıran ve şehvet hissi uyandırması kaçınılmaz olan ifadeler bulunur. ekseriyletle sizi sanal sekse ikna etmeye çalışır, ikna olmazsan, bunu zaten bir başkası ile yaşayacağım der ve sizi alenen tehdit eder. siz reddeder ve içinde emmeli gömmeli ifadeler barındıran o iğrenç mesajları silersiniz. çünkü siz iffetli bir adamsınızdır, iffet sizin çok önemli bir kelimedir. iffetli olmayan adamdan hayır gelmez efendim. ben iffetli bir adamım. akabinde aynı yazar bir başka erkeğin mesaj kutusunu yeşillendirir ve şenlendirir, gecesine meze olur. ne kadar üzücü. çünkü iffetsiz adamlar ve kadınlar her yerde iffetsizler. tanrı bizleri iffetsizlerden korusun.

  iffetli sözlük erkeklerine ve kadınlarına selam olsun.
  3 -2 ... t i b b
 • cinsel içerikli entryden sonra gelen mesaj

  9.
  hoşlanmıyorum böyle mesajlardan. "bu şekilde konuşmak istemiyorum" demem ama üslubum ile tarafımı belli ederim. abazan sözlük erkekleri yazmış bir tane kezban. bu kadar adam neden burada abazanlık yapsın kadınlardan fırsat bulmuyorsa? demek ki sözlük kızlarımız da gayet abazan. zilliler ben aranızda ne ırıspılar biliyorum. hahaiahahah. 10 tane kızı kendine aşık edip sanal seks yapan adamlar var. hsdfgbv. ne kadar abazan erkeğimiz varsa, o kadar abazan kadınımız var. ki zaten cinsel içerikli bir şeyler yazarsan, mesaj gelecektir. istemiyorsan konuşmayı şekillendirip yollarsın.
  3 -5 ... t i b b
 • sözlükçülerin favori yemekleri

  3.
  lahana ve pazı sarması. bir de tarhana çorbası.
  -1 ... t i b b
 • neden hep eksi yiyorum sorunsalı

  2.
  bence bizi sevmiyolar.
  -1 ... t i b b
 • zall ın sosyotrend programını kimsenin izlememesi

  11.
  sonra geliyo sözlüğe entry giriyo, onu 200000 kişi görüyo. sosyotrend'i beş kişi izliyo zaten. biri munlayt biri salça. hehe. ne garip.
  1 ... t i b b
 • iyi insanlara yapılan uzaylı muamelesi

  3.
  kesinlikle böyle bir şey var. sen asla iyi olamazsın, yalan söylüyorsun, aslında pezevengin tekisin ve kesinlikle oynuyormuşsun gibi davranıyorlar sana. herhangi bir konuda olması gerekeni söyleyip ve o şekilde davrandığını belirttiğinde, seni garip şekillerde yaftalamaya başlıyorlar. geçen gün işyerinde birkaç abi ile kadınlardan geyik dönüyordu. aldatmaya ve cinsellik konusundaki hakimiyete geldi konu. ben fikirlerimi belirttim gene ve olması gerekeni yaptığımı söyledim. zaten beni dakika başı çağırıp "sen şimdi x'in götüne bakmıyor musun" diye sorular soruyorlar. gariplerimin eğlencesi de bir garip. x'in götüne bakıyorlar, mutlu oluyorlar. arada gözüme takılıyor ama ilgilimi çekmiyor, ben sevgilimi aldatmam vs dedim. gözle bile ayıp böyle şeyler işte. bana ibne demeye başladılar. senin erkekliğinden şüphe ediyoruz vs. sen şimdi gittin bi bara, bi kadın geldi yanına, sevişmicen mi onunla diyorlar. la yok bana ne amınakoyim, ben o bara zaten gitmem ki diyorum. gene ibne diyorlar. sanki uzaydan gelen tanımlanamayan cisimmişim gibi bana yaklaşıyorlar. çok ağarıma gitti. onlar mesela erkek, ben değilim. onlar sürekli seviştikleri ile övünürler, onlar "adam" ben potansiyel ibneyim. onların övündükleri erkekliklerini ben abartmıyorum 3'e 5'e katlarım. hepsinden diriyim, güçlüyüm, sporcuyum, at gibi adamım. ama benim bir kafa yapım, kararlarım ve şiddetli bir otokontorülüm var. bunlardan da öte kendime olan sadakatim var. sik yesinler. bu sadece cinsellik için de geçerli değil. fazladan 5 dk çalışssan "mal" oluyorsun bu sefer de. biri sana kötülük yaptığında sen ona iyilik ile karşılık verdiğinde, gene ilk söyledikleri "sen malsın, sen daha çok sikilirsin" oluyor. inat değil mi, böyle insanlara karşı pusulanız şaşmasın. çalışan demir paslanmıyor, karakter, adamlık insanları hor görmekle ve kendinle övünmekle olmuyor.

  iyi bi adam iyi oluşuyla övünmez, ben övünmüyorum. üstüne yapışıyor. sen iyisin, kötüsünü bilmiyorsun. böyle büyümüşsün, böyle öğremişsin. hem zaten iyiliğin insanın üstüne yapışan bir şey olduğunu düşünüyorum. fark etmezsin, noluyo amk bu dünyada diye sora sora gezersin saf saf.
  1 -2 ... t i b b
 • ahıska türkleri

  106.
  Baba tarafından ardahanlıyım. Ahıska türküyüz. Sadece öyleyiz diye biliyorum. Ne gördüm ne de onlar gibi yaşarız.
  1 -1 ... t i b b
 • çuval arabasıyla gezip çöpleri karıştıran tipler

  58.
  Bu adamlardan trafik kurallarına uymalarını bekleyenler var. Sanki ortada ortam varmış gibi bir de adamları suçluyorlar. Acayip saygı duyuyorum bu işi yapan adamlara, çocuklara. Çocuk belki 200 kiloyu yüzlerce metre yokuşlarda çekiyor. Gerçekten büyük emek ve güç ister böyle şeyler. Sen Hayatında kaç kere bir rapmada ağırlık çektin? Sıfır xd. Kaldırımdan da gidemeyeceklerine göre. Takarlar kulaklıklarını bütün gün Allah A emanet gezerler. Arabaların kaportaları var ama bu adamların kendileri kaporta. Biri çarpsa ölüp giderler. Ekmek parası işte. Adam müzik dinleyip hayal de mi kurmasın? Onlar çok hayal kurarlar. Neden acaba?
  2 -1 ... t i b b
 • mutsuz bir insana iyi gelecek şey

  122.
  Duş almak ve yeni yıkanmış nevresimlerin serildiği yatağa nemli saçlarla uzanmak ve müzik dinleyerek Uyuyakalmak.
  10 -5 ... t i b b
 • sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

  2480.
  sözlük yakışıklılarının fotoğrafları
  SA kızlar naber beni özlediniz mi
  4 -12 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum