• hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

  670.
  hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor
  Biz sözlük erkekleri
  piliçlerse sözlük kızlarıxd
  12 -1 ... t i b b
 • sevişirken dinlenebilecek şarkılar

  2199.
  Jeremy birthday sex
  Bunu yaşamadan ölürsem çok üzülürüm.
  4 ... t i b b
 • o ses uludağ

  32.
  Kerpiç kerpiç üstüne türküsünü söyleyerek ilk turuna katılmak istediğim yarışma. Ama bi tek bunu söyleyebiliyorum. ikinci tura kalırsam yarışmadan çekiliyorum. Vmsldş
  3 -1 ... t i b b
 • her şeyin seks olması

  11.
  Are you kola?
  4 -1 ... t i b b
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  46396.
  https://www.youtube.com/watch?v=DujKJ1OaLQE+
  5 -1 ... t i b b
 • turkcell in suriyeli mülteci reklamı

  7.
  yani diyo ki; 6500 ortak kelimemiz var, anlaşabiliriz, neden bizden olmasınlar, neden araplaşmayalım? belirteyim, şu an yurdumuzda suriye'deki cezaevlerinden firar etmiş binlerce insan var. bunlar kim bilir ne suçlar işlemişlerdir. turkcell arapça müşteri hizmetleri de açmıştı sanırım. harika süper devam. şimdi de suriyeli sorunu yaratıyoruz. gerçekten vizyon sıfır.
  13 ... t i b b
 • erkegin kadina kullanabilecegi hitaplar

  69.
  Kadınım. Ben çok seviyom. Sizi ilgilendirmez. Dalga geçmeyin sikerim.
  11 -2 ... t i b b
 • sahibinden com da ki 350 tl lik kiralık daire

  18.
  Edit: böyle evlere ahır demek, burada yaşamam, sokakta yaşarım demek normal, bunları demeyin oralarda yaşayan insanları ezersiniz demek, duyar, öyle mi? Hasiktir oradan küçük riçipiç.

  La oğlum siz nerelerde yaşıyorsunuz? Hayatınızda hiç yokluk görmediniz mi? Sanırım bütün sözlük site çocu, villa çocu... Bu ve benzeri evlerde yaşayan yüzbinlerce aile var. Şu evi şu fiyata tutacağı için bayram edecek insanlar var. Biz istanbul'a taşındığımızda evimiz bundan büyük olsa da neredeyse aynı tipteydi. Yerler, duvarlar, mutfak. Gayet güzel yaşıyorduk. Keyifli birkaç anımı hatırlıyorum. Yok sokakta yaşarmış bu evde yaşamazmış, yok burası ahırmış. insanları destekleyeceğim diye daha da gömüyorsunuz. Tamam anonimsiniz, çok coolsunuz, hepimiz milyonerseniz ama dışarıda bir sürü insanın hayatı bu. Türk dizilerini azaltın.
  37 -4 ... t i b b
 • uludağ sözlük halı saha maçı zirvesi 2018

  9.
  Olm gelirseniz ben varım lan. Kardeş kardeş Bi maç oynayalım. Ama pkp ye omuz atıp yuvarlarsam faul çalmayacaksınız. Biajajajajak
  8 -2 ... t i b b
 • kas yapacaklara tavsiyeler

  14.
  Göğüs gününden sonra omuz çalışılmaz. Yanlış. Çünkü göğüs günü ön omuz da çalışır. Ertesi gün bacak yapmak en yüksek verimi almak demektir. Çok basit Bi taktik. itme çekme olayını ve çalışılan adele gruplarını dinlendirmeyi öğrenirseniz bu sizi Bi tık ileri taşır.
  5 -1 ... t i b b
 • t i b b

  369.
  hayal ettiğim gelinliğe sığabilmek için yapıyorum kardeş
  bu doru deil.
  18 -12 ... t i b b
 • geceye bir şarkı bırak

  302.
  https://www.youtube.com/watch?v=CX11yw6YL1w+
  4 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  18928.
  bugün picker kullanırken karşıdan karşıya geçen fareyi ezdim. fark etmedim. yoldan geçen kamyon şoförü kornaya basıp arkana bak işareti yaptı. bi baktım 20 25 cm uzunluğunda koskocaman bi fare ciyaklayarak yolun karşısına geçti. hatta geçen anın görüntüsüne attığım kankim https://www.uludagsozluk.com/e/39982825/ üstüne koştu. fare ölü taklidi yaptı hemen. dedim galiba yaşıyor, çok sevindim. yanına gittim, biraz başında bekledim, birkaç saniye, bana masum masum bakıp canını verdi. kendime birkaç saat gelemedim. kime söylesem; fare pistir, bir şey olmaz dedi. amk ağlayacağım mutsuzluktan, ibneler seviniyor. öldü gitti hayvan, bok mu var karşıya geçmeye çalışıyorsun. çok ağır vicdan azabı çekiyorum.
  12 -1 ... t i b b
 • anın görüntüsü

  35614.
  anın görüntüsü
  Kanka napıyosun pazar pazar, uyusana, benim yerime de uyu
  12 -11 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının itirafları

  172692.
  Her şeyin uyursak geçeceğine inanıyorum. Mesela şu an bacağımda kopuk var, topallıyorum, uyursam geçeceğini düşünüyorum. Birine sinirlendim mesela geçen,uyudum geçti.bacağım sabah geçmezse, bir daha uyuduğumda geçecek diyorum. Sürekli olarak uykuya sığınıyorum. Refleks oldu bende. Bir gün bile dinlenmeden uzun Bi süredir çalışıyorum, uyursam biraz, hallolur diyorum ve kendimi motive ediyorum. Uykunun müthiş bir şey olduğunu düşünüyorum. Uyuyalım ve geçsin. iyi geceler.
  21 -8 ... t i b b
 • kilolu insan görünce içten geçenler

  13.
  Hiçbir şey geçmiyor. Bir insan kilolu diye neden bir yargıya varmak zorundayız? Çok çok kilolu bir insan görürsem eğer rahatsız olduğunu düşünürüm. Ki rahatsızdır da. O da istemiyordur öyle olmayı. Umarım halleder der geçerim. Bana me milletin kilosundan? Çok saçma.
  7 -1 ... t i b b
 • geceye bir şarkı bırak

  292.
  tek şart, kulaklıkla dinlemek
  https://www.youtube.com/watch?v=wfLOt5P6nSk+
  2 ... t i b b
 • hadi duygusal bir şeyler yazın

  9.
  aya baktım seni gördüm
  sana baktım ayı gördüm.
  2 -1 ... t i b b
 • popüler olmayan yazarın yazma amacı

  208.
  serserilik.
  3 -1 ... t i b b
 • yildizlarin altinda

  19.
  cia ajanı. her gece babası uyuduktan sonra kaptığı tablet ile uludağ semalarında önceden buna ayarı veren her yazara musallat olur. ekranın ardındayken, anonimken yeteneklerinde gözle görülür bir artış olur. oturup karşına konuşmaya kalksa, abiyyyyy çok paydon abiyy diye de ağlayabilir. ya da özgüvensiz luzır ezik bir keko, hatta barzo bile olabilir. enteresan gerçekten. sgphjnlmpolfg.
  5 -4 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum