• bir oturuşta kaç yaprak sarma yersiniz

  29.
  Arkadaşlar hep 20 bandında geziyorsunuz. O biraz az değil mi ya? Ben 80 yerim herhalde açken. O da takribi bi tencereye denk geliyor. Ya ben hayvanım ya da siz çok naziksiniz.
  2 -2 ... t i b b
 • 6 mayıs 2018 tm akhisarspor galatasaray maçı

  112.
  ya kardeşim bi siktirin gidin ya... Ne ağladınız AMK. Nihahahahahahhahahahahahaha

  https://www.instagram.com/p/BiXrP5chk4h/
  2 -2 ... t i b b
 • akhisar ın galatasaray a yatması

  40.
  Cikcikcikciiiikciiik

  Olm az ağlayın lan. Sizin içinizden geçtik ikinci yarı. Akhisar'ın mı geçemeyeceğiz? Küme düşme potasındaki takımı yeniyor diye lideri suçluyorlar AMK. Rezalet.

  Ciiiiikcikciiik
  Kuşlar ya. Hahahahahahahahhaa
  Lidere selam durun, başınızı eğin.
  4 -3 ... t i b b
 • bir ilişkide saygı mı önce gelir sevgi mi

  17.
  Saygı, sevgiyi her zaman diri tutar. Saf sevgi hiçbir zaman tek başına yeterli olmaz.
  5 -1 ... t i b b
 • vücut geliştirme

  1132.
  Uyumaz, yemez ve sadece ağırlık kaldırırsanız; sadece hamallık yapmış, vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Bu iş böyledir. Biri eksikse bunların, büyüyemezsiniz.
  1 -2 ... t i b b
 • contra

  142.
  rap dinlemeyenlere dahi rap dinleten, türkiye'nin tartışmasız en iyi rap yapan adamı. dün kibir parçasını yayınlamış.

  kenan evren'in yaptığı her şeyi istisnasız onaylan celal şengör, insanlara dışkı yedirmenin işkence olmadığını söylemişti zamanında. klipte dışkı yiyen ve celal şengör'e benzeyen birini oynatıp "benden iğrenç olamaz bok yiyen elitist celal bile" diyerek son yıllarda gördüğüm en güzel atarlardan birini yapıyor.

  eminem'in türkiye şubesi.

  https://www.birgun.net/ha...-iskence-degil-95775.html

  https://www.youtube.com/watch?v=quwybaIr5aA+
  5 ... t i b b
 • akhisar ın galatasaray a yatması

  11.
  ee iyiyseniz deplasmanda, evde, orda burda, neden lider siz değilsiniz güzel kardeşim benim? lider kim şu an? gasssaray... peki bu ligin ilk yarısında herkese puan farkı atan takım kimdi? yine gassaray. üzerine oynanan, puan farkı, sunu puan farkı, hoca farkı vs denip de yayıncı kuruluş para kaybetmesin; lig çekişmeli geçsin, diğer takımlar yarışa ortak olsun diye önüne engel konan takım kimdi? cevap veriyorum yine gassaray. peki 2. yarıda suni puan farkı var lider olamaz denen galatasaray 4 maçta kaç puan toplamıştır evinde? cevap veriyorum; 10. dağ gibi daş gibi oradayız, tepedeyiz, lideriz ve akhisar gibi dandik bir takımı yeniyoruz diye hiçbir insan evladı bizi suçlayamaz. ki yenip yenemeyeceğimiz de meçhul.
  6 -4 ... t i b b
 • akhisar ın galatasaray a yatması

  10.
  bir tarafta 36 puanlı dandik bir takım, bir tarafta da 66 puanla ne kadar düşmanı varsa içinden geçen, zor fikstürü var dendiği halde 4 önemli maçta 10 puan toplayıp tek 1 tane gol yiyen lider takım. ve yine enteresandır ki kısır geçen ligde herkes deplasmanda kötü iken bu liderin deplasmanda kötü oluşu sadece ona mahsusmuş gibi tüm medyada insanlara anlatılıyor. bakınız bu galatasaray'ın büyüklüğüdür. futbola siyasetin karıştığı, atılan bir twitle dahi iptal edilmesi gereken maçların kaldığı yerden oynanması kararı alındığı bir ligde, 9 puan yarışta öndeyken yayıncı kuruluş zarar etmesin diye maç kaybettirilen takım; galatasaraydır ve yine liderdir, herkesin içinden geçiyordur, tertemiiizdir. ağlayın kudurun, yiyin birbirinizi.
  9 -4 ... t i b b
 • en son alınan kitap

  118.
  en son alınan kitap
  Her gece yatmadan evvel telefonumdaki uygulamadan karışık şairlerden on şiir okurdum. Telefon bozulunca kitap almam gerekti ve neden bilmiyorum ama karışık bir şiir kitabı almak yerine edip cansever'i seçtim. Pişman da değilim.
  10 -1 ... t i b b
 • film önerileri

  216.
  12 strong.

  şiddetle tavsiye ediyorum. film olarak izleyin ama, siyasi olarak yorumlamayın.
  ... t i b b
 • allah ınız var mı lan sizin

  3.
  şahsen benim yok.

  deyistim kanka ben.
  -3 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının itirafları

  173651.
  birkaç gündür mutsuzluk ruhumu sömürüyor. eskidiğimi hissediyorum. fiziken ve ruhen yıpranıyorum. bir saatin içinde belki de on kere dalıp gidiyorum uzaklara, odaklanamıyorum hayatıma. peşimi bırakmıyor ki mutsuzluk. daha ne kadar beni mahvedebilir ki dedikçe daha çok yolumu kesiyor, bırakmıyor peşimi. amınakoyayım gerçekten yıldım.
  3 -2 ... t i b b
 • bir kızın ilk neresine bakarsınız

  109.
  ellerine ve ayak bileklerine bakarım. güzel elleri, özellikle uzun parmakları olan kadınlar bir şekilde güzel geliyor gözlerime. hele tırnakları etlerine gömülü değil ve uzunsa harika güzel bir detay. anlatamadım ki. el ayak işte,
  2 -5 ... t i b b
 • tayyip varken başkasına oy veren cehennemde yanar

  6.
  ve sen o adamı putlaştırdığın ve allah'ın kuralı üstüne kural ekleyip insanları yargıladığın için cennete gitcen öyle mi? dedenin cahil cühelalık iliklerine işlemiş.
  1 ... t i b b
 • merve boluğur

  638.
  gülüşüne ve köprücük kemiklerine bayılıyorum. ve müthiş seviştiğini düşünüyorum, çok orjinal yüz hatları var. tabi oyunculuğu için aynı şeyleri söyleyemem.
  2 -5 ... t i b b
 • dinlemekten bıkılmayan şarkılar

  169.
  kıraç yıllar sonra.
  1 -2 ... t i b b
 • sınıfta sesli ders kitabı okutan hoca

  9.
  özellikle dokuzuncu sınıfta bu iş bana denk gelmesin diye bildiğim tüm duaları okurdum. sıra değişecek diye okuyan kişiyi pür dikkat takip ederdim. bilin bakalım sıra hep kime gelirdi... neyse ki türkçem ve okumam güzeldi, bir şekilde idare ederdim. bir kere takıldı mı her şeyi salardım, okuyamazdım onu. ne rezil günlerdi.
  3 -1 ... t i b b
 • younes belhanda

  653.
  oğlum bence iyi lan bu adam. 10 numara değil 8 numara. 10 numara oyunu beklemek hata olur. hatalar filan yapıyor, sinirleri alınmış gibi tamam ama azıcık oynasa takım takır takır oynuyor. o sahada yoksa takım da yok. birazcık oynaması bile kazanmamıza yetiyor. çok garip bi adam bence.
  5 -6 ... t i b b
 • 29 nisan 2018 galatasaray beşiktaş maçı

  200.
  29 nisan 2018 galatasaray beşiktaş maçı
  3 -3 ... t i b b
 • galatasaray 2 beşiktaş 0

  2.
  Duyumlara göre Şenol güneşin tırnağı kırılmış, maç tatil edilebilirmiş.
  13 -1 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum