• 29 nisan 2018 galatasaray beşiktaş maçı

  179.
  Bu muyduuuu olum gatasaray yokken şampiyon olan Beşiktaş? Cimbom yarıştayken siz kimsiniz AMK tinercileri? Hadi şimdi siktirin gidin hahahahahah

  Terim orda
  Takım orda
  Taraftar orda

  Evde yenilmiyoruz, hala artistlik yapıyorsunuz

  Adamın böyle eline verirler

  Hadi şimdi siktirin gidin, tinere Abanın hahahajah
  Hala ağlıyorlar ya
  10 -11 ... t i b b
 • pamuk gibi beyaz tenli kızlar

  38.
  bu başlıktaki galeride gördüm,
  kadın kutsanmış resmen
  kim ki bu, aydınlatsanıza hele beni

  edit: porno starmış ahahhaha
  pamuk gibi beyaz tenli kızlar
  2 -5 ... t i b b
 • inanılmaz yakışıklı araba tamircisi

  3.
  kamçısı borç olan yiğit bu adam işte. al bi dizinin başrolü yap, oynar.
  -1 ... t i b b
 • 29 nisan 2018 galatasaray beşiktaş maçı

  130.
  lig başladığından beri galatasaray deplasmanda çok kötü dendi, bütün medya galatasaray'ın üstüne saldırdı... ama şöyle bir gerçek var ki galatasaray ve beşiktaş'ın deplasmanda topladıkları puanlar hesaplandığında beşiktaş sadece 3 puan fazla toplamış. sadece 3... buna rağmen hala beşiktaş pohpohlanıyor, beşiktaşlılar çılgınlar gibi yeneceklerini, galatasaray'ı yine yeneceklerini iddia ediyorlar. yine şöyle de bir gerçek var ki; galatasaray yanılmıyorsam fenerbahçe beraberliğinin dışında evindeki tüm maçları kazandı. böyle bir takım söz konusu. ve yine suni puan farkı dendi, galatasaray ikinci yarı fikstüre dayanamaz dendi; ama ne oldu başakşehir'i, trabzonspor'u yendi. fenerle yine berabere kaldı. ve şimdi sıra beşiktaş'a geliyor. bu maçı da yenerse her maçtan puan almış olacak. beşiktaşlılar bunun farkında. korkuyorlar, korktuklarını belli etmemeye çalışıyorlar ama maçın çok zor olduğunu; galatasaray'ın önde basacağını, taraftarın ve fatih terim'in dağ gibi daş gibi orada duracağını çok iyi biliyorlar. zor maçsa, iki taraf için de zor maç, hiç öyle ağlayıp sızlamayın, galatasaray'ın baskısına dayanamazsınız madara eder sizi.
  6 -5 ... t i b b
 • avengers infinity war

  104.
  direk spoilere geçip aklıma geleni yazmak istiyorum.

  --spoiler--
  --spoiler--

  öncelikle kül olanlar ölmedi. çünkü dr strange daha filmin başında, taşı seçmem gerekirse taşı seçerim ve sizi ölüme terk ederim, kusura bakmayın dedi ve garip bir şekilde iron man ölecekken iron man'i seçip taşı thanos'a verdi. bu bir. ikincisi de milyonlarca ihtimal saydım ve geleceğe gittim, tek bir kez kazanıyoruz dedi. strange de kül olanlardan. kül olurken iron man'a başka seçenek yoktu gibisinden bir şey diyor. yani aslında oyun moyun yapıyor olabilir. thanos nasıl ki yeşil taşla vision'u geri getirdi, aynı şekilde ölenler de gelcek. hatta bence loki bile ölmedi. spider man ölebilir mi amk? anlaşma yapmışsın daha 1 film çekmişsin. sırf bu yüzden rahatım. captan marvel gelir taşları alır, yeşil taşı biri kullanır ve geri dönerler.

  thanos çok güçlü ve ciddi bir karakter. hehe hadi gidelim evreni yok edelim diyen bir karakter değil. film boyunca espri bile yapmıyor. ultron da thanos kadar sağlam bir karakterdi ama harcandı. thanos ise mükemmel işlenmiş. filmden sonra herkesin thanos'a şiddetle hak verdiğini gördüm. hayatını öyle bir ele almışlar ki adamı anlayıp biraz olsun sevmemen mümkün değil. son sahnede evrenin yarısını yok ettikten sonra o güneşin karşısına geçişi çok hoştu bence. kendimi sorguluyorum geceden beri, evrenin amınakoyan bir adama hak veriyorum resmen. özellikle gamorayı öldürdüğü ve onu sevdiği için ağladığı sahne çok garipti, bir kötünün tek bir an iyi oluşu herkesi etkiler, bir iyinin de tek bir an kötü oluşu, tüm iyi sıfatlarını üstünden alır ya hani onun gibi bir andı o an. yas tuttu, üzüldü, öylesine güçlü kudretli, kimseyi sevmeyen, yaşama amacından asla vazgeçmeyen bir karakterin biri için üzülmesi çok garipti. korkunç bi karakter. yürürken gücünü hissediyorsun, koskocaman hulk bile ezilmişliğin verdiği psikoloji ile karşısına çıkamıyor düşün. thor reis bi ara baltayla geldi ve bana thanos'u getirin demeden evvel ortalığın amına koydu ya, herkesin baya bildiğin nefesini kesti, gözler döndü, havaya uçtu, şimşekler ve baaam, yıktı geçti. yüzüklerin tümüne sahip thanos'u öldürebilecek güçte şu an. tamamıyla tanrı olmuş ve önüne geleni sikip geçebilecek bir şey artık. zaten çekicin aslında ragnarokta gereksiz olduğunu anlamış ve tanrı olmuştu. şimdi de eline ondan da güçlü bir silah geçti ve durdurulamaz bir şey. ikinci filmde yüksek ihtimalle thanos'u öldürecektir.

  --spoiler--
  --spoiler--
  7 -1 ... t i b b
 • seri artılayan melek

  36.
  Aylardır gelmiyo.

  edit: o iki meleği kocaman kocaman öbüyorum,
  7 -7 ... t i b b
 • sözlükte kadın düşmanlığının had safhada olması

  9.
  bak şimdi; hayatı boyunca ezilmiş, kadınlar tarafından görülmemiş, belki de hiç kadın eli tutmamış, tutsa da kullanılmış ve çirkin insanlarla birlikte olmuş bir ezik profil çiz kafanda. bu ezik profilin bir sosyal medya profilinde kimliğini gizlediğini ve sonuna kadar anonim olduğunu ve sosyal medya profilinde kollanıyormuşçasına hareket ettiğini hayal et sonra. girdiği sitede, kendisi ile dışarıda hiçbir şekilde muhatap olmayacak kadınlara, erkeklere saldırdığını ve onlardan geri dönüş aldığını düşün, bu adam ezilmişliğini bidon bidon kusar oraya. kaybettiği özgüvenini bu ve benzeri platformlarda insanlara saldırarak, içindeki öfkeyi kusarak kazanacağını düşünür.

  bazen de anonimliğin rahatlığı ile yeni yeni profiller yaratırlar kendilerine, içlerinde sakladıklarını hafif hafif dışarı vururlar, bir zaman sonra da çaresizce o profile bürünürler, ruhları kirlenir. biz bunları çok gördük.

  abazanlar anlıyorum, kadınları da abaza. ekşi sözlükte bunun on katı abazanlık var; ama birbirlerini saygılılar, düşmanlık gütmüyorlar kadınlara. amınakoyim zikişmek istiyorsunuz anlıyorum ama o kadar toy ve malsınız ki elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz her şeyi.

  e beceremeyince de, böyle bir platformda dahi bazı şeyleri başaramayınca hırçınlaşıyorlar, daha da batıyorlar, başkalarını kıskanmaya, yermeye, iftiralara boğmaya başlıyorlar.

  bombok bir yerdesiniz hanımlar, karşı ve hemcinsiniz birçok orospu var burada,
  kendi halinde, düzgünce yazan herkesi tenzih ederim,
  ve ekmek gibi, nimet gibi olanlarınızı da tenzih ederim
  9 -6 ... t i b b
 • en sevdiğiniz hayvan

  55.
  timsah kesinlikle.
  4 ... t i b b
 • kızların kaslı erkek sevmesinin sebebi

  40.
  kas güç demektir ve kadınların kasları asla erkek kadar gelişmez. kendinde olmayanı ararlar. genelde hep kol kaslarından bahseder kadınlar, çünkü o kollar güçlü olduğunu simgeler kişinin. doğa böyle işler, güçlü erkek her zaman kadınların aradığı olur.
  5 -6 ... t i b b
 • birinin size çirkin demesi

  213.
  çok da sikimdeydi, ben aynada yüzüne bakmayan insanım. yüzümü yıkar, hayatıma devam ederim.
  8 -1 ... t i b b
 • bir günde 45 km yürümek

  6.
  yürüyüş sonrasında ayaklarınızı uzattığınızda eridiğini, bacaklarınızın gövdenizden ayrıldığını ve küçük küçük damarların tık tık diye bütün bacağınızda attığını hissedersiniz.
  5 ... t i b b
 • cinsellik günah hırsızlık yalan günah değil mi

  11.
  bir kadına-erkeğe nikahsız dokunuyor oluşun çok günah ama kul hakkı yemek, milleti dolandırmak, hırsızlık yapmak, yalanlar söylemek az günah. yersen.
  3 -2 ... t i b b
 • izev vakfı

  3.
  https://www.youtube.com/watch?v=3dnzLM_N-2Q+

  birkaç kez izledim, şimdi de döngüye aldım pcden, sabaha kadar oynayacak klip. bilgisayardan giriyorsanız, videonun üstüne iki kere sağ tıklayıp döngüye alabilirsiniz, sesi de kıstınız mı tamamdır. bilgisayardan girildiğinde yutupta replay butonu var aslında. anlamayana anlatabilirim hiç problem yok.

  bir halta yarayalım.

  edit: ben işimi sağlama alıyorum. sabaha kadar 2 bilgisayardan döngüye alacağım.
  5 ... t i b b
 • herkesin diyete girmesi

  4.
  yaaaz geeeldi
  herkesler yanıp tutuşuyor spor salonlarında
  bebeğim üzgünüm, biz karıncalar gibi çalıştık, sizlerse yattınız...
  o verdiğiniz kilolar hiçbir halta yaramayacak, ki birçoğunuz veremeyeceksiniz, verseniz de kaslarınız eriyecek. aksine daha çok kilo alanlarınız olacak.

  sonraysa sizleri ekseriyetle bu işi başaranları kötülerken göreceğiz vücut geliştirme başlıklarında. bu ayları çok seviyorum.
  3 -3 ... t i b b
 • bi film karakteri olsaydın kim olurdun

  134.
  king arthur.
  1 ... t i b b
 • poponuzdaki kılları nasıl tıraş ediyorsunuz

  11.
  tıraş ediyoruz amınakoyim ne yapacağız? gerçekten o kılları kesmeyeniniz var mı? vay arkadaş kimlerle aynı ortamda yazarlık yapıyoruz. boklu götler basmış buraları.
  8 -13 ... t i b b
 • bir şairden bir cümle

  369.
  bir güzele güzelliğini hatırlatmak isterdim, aynalardan evvel.
  5 -1 ... t i b b
 • hayvanlar konuşsa hangisiyle konuşmak isterdik

  73.
  timsah

  biliyorum çok saçma ama timsahları çok seviyorum.
  3 ... t i b b
 • çirkin erkeklerin yaşama amacı

  7.
  halıda yuvarlanmak için yaşıyorum.
  10 ... t i b b
 • ateistler ahlaklı olabilir mi

  171.
  ahlak toplumların yazılı olmayan kurallar bütünü, yaşayış biçimidir. ateist olan kesinlikle ahlaksızdır! gibi bir önerme; ancak bir cahilin ortaya atabileceği bir önermedir ve bu yanlıştır, palavradır. bugün sen babanın yanında bacak bacak üstüne atamazsın ama elin amerikanı babasının yanında bırak bacak bacak üstüne atmayı sevgilisini öper, koklar. bu onu senin için ahlaksız yapabilir ama onların toplumunda gayet tabi doğal bir durum bu. bekaret senin için önemli iken bir başkası için önemsiz olabilir. örneğin japonyanın neredeyse tamamı ateist. ve bu adamlar dünyaya öylesine faydalı ve saygılı ki... çıkıp da onlara ahlaksız demenin hiçbir mantığı yok. bir ateist, deist, agnosik, panteist, panenteist, apateist vs asla görüşü yüzünden ahlaksız değildir. onlar da insan sen de insansın. vicdan, merhamet ölçeceğimize, bir inanca inananlar üzerinden çıkarımlar yapıyoruz.
  4 -1 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum