• kadınlar ne ister

  1534.
  kadınlar dram ister dram. herkese anlatacak hüzünlü hikayeler ister. dünyanın kendisinin etrafında döndüğünü, acı dolu hikayeler yaşadığını göstermesi lazım. sıkıldıkça yeni bir hikaye bulmalı, heyecan yaratmalı, anlatabilmeli. kadınlar çok ayıp ediyorlar.
  11 -13 ... t i b b
 • t i b b

  204.
  fotoğrafı kasliyiz.net adresinden arakladım arkadaşlar. sözlükte kaslı, üjgen adam ne arar allasen.
  4 -7 ... t i b b
 • en sevilen türk youtuber

  40.
  filme gitmeden önce
  filmler ve filimler
  khan akademi
  barış özcan
  why shy
  stepal kepton

  ezgi'nin kanalı diye bi kanal var
  hulk dünyaları ezerken normal görebiliyor, fizik kuralları çok gerçekçi lakin superman'ın bir evi köklerinden taşımasının mantıklı olmadığını söylüyor. mantık arıyor bir süper kahraman filminde filan. marvel'den para aldığını düşünüyorum. o salağı sevmiyorum.
  4 -6 ... t i b b
 • uykunun gelmesi ama sen uyumamak

  22.
  çünkü ben geceyi çok sevmek.
  3 -2 ... t i b b
 • la casa de papel

  83.
  o kadar çok övdüler ki izlemeye korkuyorum. bu kadar övülen bir diziyi beklentisi düşük bir şekilde izleyemez insan.

  edit: gaza geldim başlıyom izlemeye
  14 -12 ... t i b b
 • yalnız olmak

  280.
  artık sevmeye korktuğumdan mıdır yoksa özüme döndüğümden midir nedir bana çok huzur verici ve eğlenceli gelen durum. mis gibi oluyorsun.
  4 -3 ... t i b b
 • sözlük kızlarına bir fotoğraf bırak

  11.
  sözlük kızlarına bir fotoğraf bırak
  iyi geceler bellalar
  4 -4 ... t i b b
 • mabel matiz

  1574.
  son zamanlarda dinlediğim en iyi parçayı yapan sanatçı

  https://www.youtube.com/w...UY&list=RDqUsE49lUQUY+

  klibi ve sözleri muazzam bir parça. çok türkçe müzik dinlemiyorum lakin bundan 20 yıl sonra nostalji olsun diye dinlenecek şarkılar listesinde zirveye oynayacak bir şarkı yapmış. klipteki dansçı kadın o kadar güzel dans ediyor, klip o kadar yurdum ezgisi taşıyor ki tekrar tekrar izletiyor insana kendini. şu şarkıdan sonra sanatçı demekte zorlanmayacağım bir adam mabel matiz.
  2 -1 ... t i b b
 • oy hırsızlarının celebrity olduğu sözlük

  5.
  enteresan bir şekilde hepsinin karması +1500.

  bunlar fikirlerini belli etmiyorlar, etseler bile herkese yaranmaya çalışıyorlar. tek yaptıkları bütün gün anket başlıklara entry girip gif mif paylaşmak. akşama kadar onlarca hesabı okumadan oylayıp karşılık beklerler. bu şekilde oluşturdukları suni oy grubu ile sözlükte manipülasyonlara başlarlar. profil kaygısı güderler. eksi alan entryler hobbadak zıngadak silinir, havalı fotoğraflar, entryler, oylar filan akar gider bunlar. adeta bir liseli gibi hareket ederler. ve bunların olduğu platrformda artık karmamın eksi oluşunu zerre önemsemiyorum. entry başına 2 oy düşen sözlükte bile oy çalmayı nasıl başarıyorlar gerçekten hayret ediyorum, helal olsun. kendini pohpohlatmak özveri istiyor demek ki.

  karması artı olup okunası entryler yazanları tenzih ederim.

  edit: yazar x düzeltti, entry başına 8 oy düşüyormuş artık. demek ki nasıl bir oy çılgınlığı yapıyorsalar...
  5 -4 ... t i b b
 • acun un azıtması

  6.
  hepsi müstehak. tek yapmaları gereken birbirlerinin kuyusunu kazıp topu deliğe sokmak olan birkaç insanı atomu parçalıyor gibi yorumluyorlar. bu halk uyuyor, uyutuluyor diyorsunuz. ekşi sözlüğüne kadar herkes bunlara saydırıyor ama ne hikmetse bunlar hep en çok izlenen programlar oluyor. müstehak babacım, veeeeeeeeee turabii topu değile sokar.
  3 -3 ... t i b b
 • atatürk büstleri görmek istemiyorum

  43.
  sikkke sikke göreceksin. hiçbir insan evladı kurucu liderimize olan saygımızı hor göremez. dünyanın neresine siktirip gidersen git, insanlar kurucu liderlerine minnet için bu ve buna benzer şeylere başvurabilirler. yalnız seni oralarda sikerler sikerler. benim yurdum kadar kansızlara hoşgörülü davranan, onları demokrasi vs ile konuşturan bir yurt görmedim. çok şanslısınız sikikler. bir gün sizi de sikerler. pardon "sik"ten çok kelime türettim lakin iyi oldu, hoş oldu.
  9 -10 ... t i b b
 • asuregibisurat

  1968.
  arkadaşı yıllarca kız zannetmiştim. kız mısın oğlum doğru söyle. geçenlerde hastayken bi tavsiye vermişti, onun için teşekkür edememiştim. teşkürler kardeşim.
  2 -6 ... t i b b
 • lgbt onur yürüyüşü

  431.
  mabel matiz' lgbt yürüyüşüne katıldı diye dinlemeyecek miyiz? ya da buna destek verdi diye sanatını görmezden mi geleceğiz? bir insan eşçinsel diye onu komple kesip atacak mıyız? lan ne kafalar, ne yozluklar var be. hetoroseksüel bir birey olmama rağmen desteklediğim yürüyüştür. dileyen dilediği ile sevişsin açıkçası çok umrumda değil.
  11 -7 ... t i b b
 • kadınlarla erkekler eşit midir

  16.
  kadın ve erkek hak ve hukuklar bakımından eşit değildir, bu inkar edilemez. lakin bunun dışında ortada bir eşitliğin olduğunu düşünmüyorum. birbirlerini tamamlayan zincirin halkaları gibiyiz. erkek erkek gibi, kadın da gibi hissetmeli. doğada bir dişinin bir erkeğin böyle şeyleri düşündüğünü göremezsiniz, her canlı içgüdüsü ile hareket eder. ben de ona üstün olup olmadığımı düşünmeden hareket etmek isterim. neticede biz de birer hayvanız. yani bi kadın bana hayatın her anında kadın erkek eşitliğinden bahsederse ben onu çekemem.
  3 -3 ... t i b b
 • hadi sesli entry girelim

  2.
  0:00 0:26
  3 -4 ... t i b b
 • 2 dakika sonra öleceksin ne yapardın

  9.
  sadece beklerdim ben. napabilirsin ki zaten, en fazla sevdiklerini ararsın. birkaç resim var, onlara bakar, ya bir daha göremezsem diye iç çeker, ölürdüm.
  4 -3 ... t i b b
 • tecavüze idam istiyoruz saçmalığı

  32.
  kişilerin bunu siyasi emelleri için kullanmayacağı ne malum? ya birini suçu yokken suçlu gösterip idam ederlerse? ya birine nefret besletirlerse? ve o önemli bir rolmodelse? idam olsun cezası diyelim. şeriat ile yönetilen ülkelerde idam var, ne değişiyor, duruyorlar mı? hayır durmuyorlar. kısa vadede sonuç alırsın, giden geri gelir mi? gelmez. bir toplumu eğitmektir uzun vadeli sonuç. insanlara cinselliği öğretip onlarlı kültürlü yetiştirmektir mesele. hapishanede tecavüzcüyü öldürüyorlar zaten. duruyor mu bu sapıklar? durmuyor. aa bak onu öldürmüşler ya yakalanırsam demiyordur o adam, gözü dönmüş zaten. istediğin kadar as kes, eğitim şart.
  8 -6 ... t i b b
 • okudugunu anlamak

  2.
  çok başarılı olduğum eylem. sözel zeka ile, fazla okumak ile alakalı bir şey herhalde. kağıt üzerinde bölme yapamayan bir adamım, o kadarım olsun.
  2 -3 ... t i b b
 • idamdan daha ağır olan cezalar

  4.
  teşhirdir efendim. bir insanı topluma rezil eder, sergilerseniz o utanç onunla mezara kadar var olur, eziyet olur.
  1 -4 ... t i b b
 • ismi unutulan filmler

  13.
  eski bi korku filmi. herhalde bi 6 7 yıl evvel. radyoda çalan bir şarkı var, onu dinleyenlerin peşine siyah bir kamyonla takılıyor, sonra da öldürdüklerini kargalarla dolu bir evin mahsenine atıyor bir borudan. bunları yapan yaratığın kanatları filan var.

  edit: kabus gecesi imiş filmin adı. aslolan fenerbace dir'e çok teşekkür ederim. şimdi hadi yiyosa otur izle, izlicem ama.
  3 -1 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum