• avengers infinity war

  84.
  spoiler verenin; cibiliyetini, soyunu sopunu, karakterini, midesini, bu başlığa entry yazan parmaklarını zikmek istiyorum. yanımda olsa, kafasını asfalta yaslar, çenesinin dibine topuğumu basar, kıvılcım çıkartana kadar sürterim sokaklarda. evet sadece bunu yazmak için girdim başlığa, yer mi anadolu çocuğu bunları? kesin spoiler veren göt oğlanlar vardır. çükleri kopsun, meme uçları düşsün.
  10 -2 ... t i b b
 • böcek görünce koltuğun üstüne sıçrayan erkek

  4.
  Yemin ediyorum ben. Çekirge ise camdan atlarım. Ki atlamışlığım vardır.
  6 -3 ... t i b b
 • tıbbi atik çöpüne el sokup karıştırmak

  3.
  O el bana geliyo gibi hissettim bi an.
  6 -1 ... t i b b
 • sultanbeyli

  93.
  ilçe çok güzel gelişiyor, her yer düzenleniyor
  nüfus zaten çok kalabalık
  ama insanları hiç gelişmiyor
  çok boktan bir yer.
  6 -1 ... t i b b
 • vegan olmak

  76.
  protein ihtiyaçlarını hayvansal proteinlerden değil de bitkisel proteinlerden karşılıyorlar. fındık, badem, ceviz, yulaf vs ile besleniyorlar. ki zaten topraktan gelen her ama her şeyi yiyorlar. karbonhidratları makarnadan, pilavdan vs alıyorlar. e zaten meyveler sebzeler de topraktan. yemedikleri tek şey hayvansal gıdalar. bunlar olmadan da çok geniş bir beslenme yelpazeleri var. bugün ne yerse yesin vücudundaki b12 eksikliğini hap olmadan gideremeyen insanlar oluyor. veganlara b12 eksikliği olacak, vitamin haplarına mahkum olacak diyorlar ama çok da değişen bir şey yok bence. insan otçul bir şekilde beslenebilir. bugün sofrana konan yemek tamamen beslenme kültürün, sana dayatılan beslenme kültürün ile alakalıdır. senin yediğini bir başka toplum yemez filan.
  3 -1 ... t i b b
 • uludağ sözlük nefret timi

  3.
  ezilmişliğin suret bulmuş hali bunlar. biri sizi över ya da severse sizden ve ondan nefret ederler. önyargıları zaten olabildiğine fazladılar. ezilmişlerdir, buralarda kendilerini tatmin etmeye çalışırlar. neden onları sevmiyorlar diye geceleri yatmadan battaniye altlarında ağlıyor olabilirler, yerrrim.
  16 -4 ... t i b b
 • uludağ sözlüğün şuan aktif en eski yazarı kim

  1.
  zall.
  sözlüyümüzün sahibi.
  7 -1 ... t i b b
 • ölümden korkmamak

  148.
  mesela biri üstüme bıçakla koşsa filan tabi ki korkarım, refleks gösteririm. ama ölümden korkmuyorum, sonrasından hiç korkmuyorum. garip bi korkusuzluk var içimde buna dair.
  5 -1 ... t i b b
 • atatürk ün müthiş keyifli fotoğrafı

  3.
  senin o kahve, sigara tutan asil parmaklarına kurban. ne kadar karizmatik elleri ve gülüşü var yahu.
  15 -3 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının en çok korktuğu hastalık

  3.
  böbrek taşından korktum başıma geldi
  bel fıtığından korktum başıma geldi
  kalp krizinden korkuyorum kalbim sıkışıyor, o da gelecek
  karaciğerimin yağlanmasından korktum, yağlandı

  ve beni yatalak bırakacak her hastalıktan çok korkarım. kimseciklerin başına gelmesin isterim.
  6 ... t i b b
 • üç çocuk okutan kartoncu abinin isyanı

  8.
  adam sonuna kadar haklı, sapına kadar, dibine kadar haklı. zenginin zenginleştiği, fakirin fakirleştiği; türkiye cumhuriyeti vatandaşının suriyeliler, afganlar kadar değer görmediği bir zamandayız. buralarda suriyeli çocuklar çok: zenginler. her yere dükkan açıyorlar, özel okullarda okuyorlar, biz mazlumlardan daha lüks hayatlar yaşıyorlar. bunlar mazlumdur, bakalım... dediler de kimin mazlum olduğu açık. adam karton topluyorum bana kimlik soruyorlar ama elin afganına, suriyelisine sormuyorlar diyor. hastanelerde filan insanlara hayvan gibi muamele gösteriyorlar, gülüyorlar, alay ediyorlar. kazandıkları seçmen saygısını hızlı bir ivme ile kaybediyorlar. millet gözünü açıyor. o dalga geçtiğiniz kitle hepimizden akıllı. açlığı hisseden, bi dakika ya? diyor.
  9 -3 ... t i b b
 • suriyeliler için bugüne kadar harcanan para

  25.
  31 milyar dolar
  yani 120 milyar tl... dile kolay 120 milyar tl. desek ki asgari ücret ecük artsın, et ucuzlasın, yüksek teknolojili ürenler üretip ihraç edelim... yok yok olur mu öyle şey asgari ücreti arttırsak ülke batar deyip arada bi arttırırlar, onda da enflasyonu dayarlar. gücüme gidiyor. büyüyor büyüyor dediğimiz ekonomimiz borçlanarak böyle rakamlarla şişmanlıyor. hiçbir işe yaramıyor.

  120 milyar tl asla övünç duyulacak bir şey değil. millet aç aç. sefalet almış başını gidiyor. başkasını doyuralım tamam da bize de günah değil mi? ne bu arap sevdası?

  edit: euor imiş, dolar değilmiş. cnn yanlış vermiş haberi. durum daha da vahim o zaman. 155 milyar tlcik...
  4 ... t i b b
 • araba sürmeyi öğrenmeye çalışmak

  10.
  eğer babanızla öğreniyorsanız, tek tip profil olan baba figürü ile karşılmaşmamanız mümkün değil. dilerseniz hatasız sürün, bir şekilde bağırıp çağıracak bir şey bulabiliyor. araba sürmeye başlayalı üçüncü günüm ve 2. günden beridir trafiğe çıkıyorum. ilk gün ettiğim istoplarda üstüme uçmasın diye dua ediyordum artık. he babam canım babam tamamdır deyip dediklerini yapıyordum ama adam sahiden doğru şeyleri söylüyordu. 3. gün 30 dakika trafikte araba sürdüm, tek bir kez istop etmedim, 3. vitese çıkmaya izin veriyor ancak; bir yerde hata yaptım, adam kendini kaybetti, sonra oğluuuum debriyajı yakarsın diyor. hülasa 3 günde öğrenilir bir şeye benziyor bu araba sürme işi. 2 haftaya tamamen güvenimi kazanırım, 2 aya çözerim. çok bir şey yok sürmekte. debriyajla olan kankalığınızı anlarsanız çözüyorsunuz işi. ben sakin adamım, öğretileni anlar uygularım, bağırma çağırma çok umrumda olmaz. heyecan, stres yapacak biri iseniz kesinlikle babanızla sürmeyin, adamcağızlar ecel terleri döküyor.
  3 -1 ... t i b b
 • işerken sidiğe bakmak

  7.
  daima oturarak işediğim için böyle bir şey söz konusu değil. ama işedikten sonra çişim sarımı diye bakıyorum. sarıysa su içmemişim demektir. aısjdaıdasıjd. olum bunu hiç düşünmeden yapıyorum, enteresan bir şey keşfettim bende refleks olan. hasiktir. pisuvarda işemek zorundaysam da tam karşıma bakıp erkek içgüdülerimle alanımı koruyorum. çişine bakarken yanına adam gelirse, çok gerilirsin. böyle şeylere gerek yok. yerinizi koruyun beyler,
  4 ... t i b b
 • yamaz2

  3.
  kafayı sarışın, yakışıklı ve kaslı erkeklerle bozmuş bir kardeşimiz. he bi de kıvanç tatlıtuğ nefreti var. sanırım eşcinsel ve çok kıskanıyor bu insanları. başlıkları sürekli upluyor, sözlükleri çok bilmiyor galiba. her entryyi refere eden cevap entryler girmesine rağmen hala çaylak yemiyor, enteresan. kardeşim bi sus motorun soğusun.
  3 ... t i b b
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  6321.
  sözlük erkeklerinin fotoğrafları
  8 -15 ... t i b b
 • 29 nisan 2018 galatasaray beşiktaş maçı

  78.
  beşiktaşlı kardeşlerimiz şimdiden ağlamaya başlamışlar. kanki madem çok güveniyorsunuz kendinize, neden bu kadar kasıyorsunuz ki? evinde namağlup bir takımdan bahsediyoruz. korkunuzu hissettirmemeye çalışıyorsunuz ama iliklerinizde hissediyorsunuz. galatasaray puan kaybedecek dediniz ama sadece fenerle berabere kaldı, o sikik akbilsporun da içinden geçti. yine lider biziz. kaybeden yarıştan düşer bunu biliyorsunuz, kaybedeceğinizi de hissediyorsunuz. ağlayın ağlayın, daha çok ağlayın. niahahhahahahha
  5 -3 ... t i b b
 • chp cumhurbaşkanı adayı

  33.
  muharrem ince'dir. kemal kılıçtaroğlu arap atı gibi açıldı şu son hamlelerle. adam daha ne yapsın, en sevmeyen dahi adamı takdir eder vaziyette. koltuk sevdası olsa, kendini koyardı bu işin başına. güzel analizleri var son zamanlarda.

  --spoiler--

  "Cumhurbaşkanı yardımcılarını baştan ilan edeceğim: Bir yanıma muhafazakâr bir ismi, bir yanıma milliyetçi bir ismi, bir yanıma bir Kürt’ü, bir yanıma bir Alevi’yi alacağım Cumhurbaşkanlığı yardımcısı olarak"

  "Erdoğan’ın karşısında ikinci tura ben kalmazsam Meral Akşener kalırsa... Benim desteğim ona olur. Abdullah Gül kalırsa... Benim desteğim ona olur. Sonuna kadar desteklerim. Miting yaparım. Ama ikinci tura ben kalırsam... Onların da beni desteklemelerini beklerim, isterim. Seçilirsem Beştepe’de oturmam. Çankaya Köşkü’ne geçerim. Beştepe’yi satacağım. En büyük hayalim sokakta tek başına yürüyebilen, bisikletiyle dolaşabilen, çevresinde koruma ordusu olmayan bir Cumhurbaşkanı olmak..."

  --spoiler--

  sandığa küsmüş milyonlarca chp seçmeni muharrem inceyi çok sever. onun için sandıklara gidecekler, bu aşikar. chp'nin tabanından birçok insan ona oy verir, zerre şüpheye düşmez. ki zaten bu adam mükemmel bir hitap gücü olan siyasi. birçok oyu kendine çekecektir. oylar tamamen bölünmüş durumda, iyi parti'nin de seçime giriyor oluşu akparti'nin hiçbir şekilde beklemediği bir durumdu. ve yine enteresandır ki abdullah gül de aday olursa, oylar daha çok bölünecek, belki de akparti'den vekiller geçecek gül'ün tarafına. ortalık kızzzışıyor.
  3 -3 ... t i b b
 • kasli erkeklerin çok itici olmasi

  4.
  Gel 20 kg benchpress yap desen benchten yuvarlanacak adamlardan böyle şeyler duymak çok zevkli AMK. Kürdan kollarına kurban.
  5 -10 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının whatsapp durumları

  6511.
  çocuklar ekmek yiyor gibidir sesin

  edip cansever'in bir şiirindendi galiba.
  2 -1 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum