• ben bu yazıyı kendime yazdım

  9761.
  geçecek oğlum, bu günler de geçecek. sen mutlu olmana bak artık, çünkü ben seni sevmeye karar verdim.
  5 -2 ... t i b b
 • yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek

  21.
  Dinlediğim en güzel şiir.
  1 ... t i b b
 • liliith vs t i b b

  7.
  Dün akşam eve geldim, saat 7 gibi yatağıma uzandım. Laptopu kucağıma alıp sözlükte biraz oyalanıp uyuyayım dedim. Ama canım nasıl sıkkın. Çok gerginim. Kavgayı sevmem kavga bile ettim dün. Bari dedim entry gireyim sıkıntım geçsin. Peşpeşe entryler girmeye başladım. Gördüğüm başlığa entry yazıyorum. Bu da mesaj attı, üstüne alındı.ayıp olmasın diye cevap veriyorum. Ama anlamıyor. Hala gülme peşinde. Dedim abla sen ne diyon. Muhabbetin hiç sarmıyor tarzı bir şey deyince de benim şarteller attı. Benim elime düşenin burnundan getiririm. Arsız arsız yazar aklını alırım. Birkaç tane entry girdim, alay ettim, bu çıldırdı tabi. Önemsemiyorum diyor ama sabahın altısında paragraflar döşenmiş. Bak sana yemin ediyorum nası mesajlar geliyor tebrik dolu. Dedim noluyor amk. Baya Bi kin dolmuşlar bu yazara. Sen kendin yarattın bunu. Neymiş ben katkı sağlıyormuşum yazarak. Bi sana yalakalık yapmak var bir de senin o imajını rezil etmek var. Yok neymiş özel mesajlarında o varmış şu varmış. Bana ne amınakoyim. Ben sana sulanan o adamlardan değilim. Yani ben onlara benzemem. Ezilirsin. Hatta aslında baktım da seninle olan mesajlarımız evlere şenlik. Seni uyardım, yine uyarıyorum. Cümleleri devirip vicdan edebiyatı yapma hiç. Yarattığın profile bürünüyorsun, sonunda üzüleceksin. Hepiniz gidersiniz, hepiniz parlar sönersiniz ama buradayım daima. Ben gerçeğim senin gibiler sahte. Linçmiş oymuş buymuş dünya benim umrumda değil. O anı yaşarım ve biter. Canım ne isterse onu yazarım ben. Sen hep aynı profili kasarsın, bense canım kavga etmek ister, gergin olurum onu yaparım, gülmek isterim, gülerim. Anlayacağın ben samimiyim sen değilsin. Yürü git benim canımı sıkma. Daha çok erkekten mesaj al, daha çok eğlen, daha çok kendine olan saygını kaybet. Hayretle izliyoruz. Dışarıda da bu değilsin tahmin edebiliyorum, mutsuzsun. Ama burası boşluklarını doldurmaz. Sana Bi tavsiye olsun bu. Ben önemsedim ve yazdım, yazmak zorunda hissettim, bunu kabul ederim. Senin gibiler edemez. Siz çünkü daima komik ve gamsız olan cool insanlarsınız. Jihajajaja. Ben gidiyorum amk.
  22 -21 ... t i b b
 • izmir de yapılan eşcinsel düğünü

  17.
  asla homofobik değilim, asla eşcinselleri yargılamam ama ilk girişte kel abi nasıl yürüyor öyle? haykırdım izlerken, yanındaki bir kadın olsa da aynı tepkiyi verirdim.

  ama size ne olm. o kadar marjinal değilseniz, böyle bir ortama denk bile gelmezsiniz zaten. bırakın eğlensinler, midem bulandı filan yazmak ne katıyor ki size? ya da onlara? gerek yok. onları da inandığın allah yarattı. bırak yaşasınlar dilediklerini, mutlu olsunlar. bir hesap varsa, inandığın tanrı sorar. boş ver.
  8 -7 ... t i b b
 • liliith vs t i b b

  1.
  amiyane tabirle, inanma seni zikecekler vs biceps.

  sert ve diri bicepsler tokatlar. tibb memelerini oynatabilir, liliith oynatamaz, yağdır ondakiler, belki de desteklidir ne acı

  tibb dürüsttür ne yaşarsa yazar, liliith anca meme edebiyatı yapar, profil kasar

  tibb her zaman komik olmaya çalışmaz, yeri geldiğinde ne yazacağını bilir, liliith sadece boş yapar, amacı yarattığı boş profili yaşamaktır

  son olarak liliith birine höff muhabbetin çok sıkıcı yazabilecek kadar kezbanken, tibb dilersen gülebileceğin, dilersen entelektüel bir sohbetin dibini bulabileceğin yazardır. yaşasın curl, kahrolsun yağlı kezbanlar.

  tamam ben çok darlandım, yeter, hoççakalın.
  nası da kendimi satmışım amk
  çüş

  hadi liliith koş, komik olman lazım
  meme meme meme meme
  daha çok meme yaz
  16 -10 ... t i b b
 • gündemi liliith olan sözlük

  6.
  bak hala şaka yapmaya çalışıyorlar amk
  olm çok garip bi yer lan burası
  kara delik gibi
  saplantılı manyaklar
  hepsi manyak, hepsi mutsuz.

  kim bunu komik olduğuna inandırdı
  meme, rezerv filan diyo
  yazık aoşsdkf inanmış
  7 -6 ... t i b b
 • ahsen tv muhabiri

  215.
  https://video.uludagsozluk.com/v/bir-yazardan-hoşlanmak-163918/

  2 ... t i b b
 • gündemi liliith olan sözlük

  1.
  bi tane mal bulmuş kendine, onun başlıklarını pompalıyor sürekli sol çerçeveye. bu da geliyor, başlığa giriyor, tek yaptığı komik olmaya çalışmak. sürekli bi beklenen espriyi yapmaya çalışmak. sümsükler silsilesi. erotik gifler filan paylaşıyor. hiajajjaıajsdıjsad.
  17 -6 ... t i b b
 • biceps

  37.
  40 cm bicepsin olsun, tricepsin yoksa hiçbir anlamı yok. kolu gösteren daima tricepstir. alttaki oval görüntü ile bicepsin diri duruşu tamamlar kolu. o oval görüntü yoksa, yani gelişmiş bir triceps yoksa ve dirseğinden kolunun arka tarafı dümdüzse hoş durmaz. türkiye'de çoğu erkeğin bicepsi çok kısa. yani pazularını sıktıklarında bicepsin dirseğe doğru olan tarafında 2 3 parmak boşluk oluyor. bu da ne kadar ölçü alırsan al seni kötü gösteriyor. bir de insanların hunharca biceps çalıştıklarını ve vücut simetrilerini bozduklarını düşünürsek, tamamen saçma bir durum var. biceps triceps ile beraber çalışılmalı. her zaman. vücuttaki kan zorlanan adeleye yollanıyor ama zaten biceps çok ufak bi kas. bütün kanı bicepse yollamak yerine tricepse de yollamak en mantıklısı. çok şiddetli, süper setli ve özellikle son setleri tek drop setli ve ve tekrar saymadan can acıtacak türden idmanlar kolun daha hoş bir şekil almasını sağlar. önce biceps bitti sonra kol çalışayım olarak değil de, bi set biceps, bi set triceps ve bunlar süper set hareketler olursa ve 3'er egzersiz seçilirse çok güzel olur. dinlenmeler 30 saniye, tekrar sayısı yok. orta seviyenin bi tık üsteyseniz, bütün idmanı dev set benzeri, başka harekete geçince dinlen, setler arasında hiç dinlenme mantığıyla da çalışabilirseniz. kol bile olsa, herkes çıkartamaz şöyle idmanları. çoğu insan çalıştığını zannediyor. istersen 2 size büyü, ama görüntün kaliteli değilse, önemi yok.
  -2 ... t i b b
 • suriyeliler de bok gibi para olması

  3.
  adamın kuyumcusu var lan kuyumcusu. kuyumcu ya. altın satıyor adam. savaştan gelmiş, mağdur, mazlum ve altın satıyor. al tın. kim mazlum? asgari ücretle çalışan mı yoksa o mu? artık öyle türk asgari ücrete çalışıyorsa bunlar 1000 liraya filan da çalışmıyorlar. asgariden de fazlasını istiyorlar. vermiyor musun? camı bacayı indiriyorlar. daha geçen gün camları döktüler. bi evde 10 suriyeli yaşıyor. hepsi en az 1500 alsa, ebenin harekesi yani. gerçekten ülkenin kaderini mahvettiler.
  2 -1 ... t i b b
 • liliith in marka değeri

  1.
  kanka sabahtan beri ne yaladın be
  (bkz: nasıl meriç oldum)
  10 ... t i b b
 • bir kız için ağlamak

  75.
  niye o ağlayan erkek insan değil mi aq?
  ne biçim kafalar var
  erkeğe yüklenen sorumluluğa bak lan.
  sorsan vicdan, merhamet, insanlık çok önemli şeyler
  8 -2 ... t i b b
 • sözlük yazarlığı

  54.
  çok ama çok zevkli eylem. 2012 yılından beri, taaa lise sıralarından beri yazarlık yapıyorum. öğrenmediğim, edinmediğim tecrübe kalmadı. yeri geldi 3 yıl yazıştığım kız erkek çıktı(hiajajajjaja), yeri geldi tekerleklerin tacizlerine uğradım, yeri geldi çok güzel kadınlarla tanıştım, hatta aşık bile oldum, yeri geldi dostlar edindim, buluştum, düzenli buluştum, sahillerde biralar yuvarladım, yeri geldi büyük sözlüklerde ciddi ciddi yazıp tekdir mesajları aldım, yeri geldi kendimi teşhir ettim, fotoğraflarımla trollük yaptım, yeri geldi en ağır linçleri iftiraları yedim, yeri de geldi birçok insanın bana olan önyargısını beş dakikalık konuşma ile kırıp saygısını kazandım. ne yaşadıysam yazdım. güldüm, yazdım, ağladım, yazdım, sevindim, yazdım. bir sürü bok püsür şey yaşadım, geldim yazdım. kendime bir kişisel çöplük yarattım. ekşisinden ulusuna gatalasaray sözlüğünden itü sözlüğe kadar hepsinde yazdım, hala ara sıra yazarım. kendimce eğlenirim. güzeldir, hoştur. sözlüklerin jargonunu ve varoluşlarını çok iyi biliyorum artık. herhangi bir sözlüğe girdiğimde kendimi gökyüzünde süzülen kartallar gibi hissediyorum amk.
  6 -5 ... t i b b
 • mesaj atıp ne sıkıcı muhabbetin var diyen kezban

  1.
  illa gülmesi lazım, illa komik olman lazım. dünya illa onun hayat ekseni etrafında dönmeli ve illa o memnun olmalı. her konuşma eğlence, her konuşma troll, her konuşma seks vb çemberinde dönmeli. her zaman komik olmak zorunda değilsiniz amınakoyim, sahiden bak, gerek yok böyle şeylere. bunlarda ciddiyet sıfır amk. trollerden farkları da yok. onlar nasıl ki pis ruhlarını dışavuruyorlar burada. bunlarda mutsuzluklarını dışavuruyorlar. çok saçma. hep bi beklenen espriyi yapma çabası, hep bi cool, komik olma çabası. suç da bizde aslında. hep o sohbetin seviyesini sen yüksek tutmalısın, illa sen, vermişsin bi kere bunu ona. ıyyyy

  abiniz çok sinirli birkaç gündür, hiç kezban çekemez,
  10 -10 ... t i b b
 • sözlük kızları

  518.
  sözlük kızları
  Valla böyleleri var aq
  Billa var
  5 -2 ... t i b b
 • tom hardy

  119.
  omuzları düşük değil. genetik olarak trapez yapısı çok hoş. trapezleri çok büyük. geliştirdikçe de omuzları dar ve aşağıda görünüyor. garip bi hava katıyor adama. özellikle filmlerinde yürürken omuzlarından hafif yukarıda açıda sahneler çekiyorlar. cool piç. bu adamın henry cavill ile beraber dünya üzerindeki en yakışıklı erkek olduğunu düşünüyorum. bu nedir amınakoyim. çizmişler resmen.
  7 -2 ... t i b b
 • sözlükte fuckbuddy bulanlar var dedikodusu

  7.
  sözlük abazanlarının ve kezbanlarının bir numaralı hayali. açlıktan ne yapsınlar buralardan sik ve meme arıyorlar. ne üzücü. birini seversin anlarım da, fakbadicilik oynamak ne amınakoyim. bunlar sikti sözlüğü. bi meme düşse de hemen sulansam diye pusuda yatan kaç adam var şurda. kaç kezban var azıcık ilgi göreyim, dışarıda hiç göremiyorum kafasında. ne kadar itici. evli adam buradan karılara yalvarıyor, yalan söylüyor bi dünya, her kadına seni çok seviyorum, aşığım yazıyor. hiahahhahah. bunlar acınası şeyler lan.
  10 -4 ... t i b b
 • a 101

  500.
  a101 kaliteli bir telefon satsa almazsın. yani alan olur da, bazıları mağazadan almak istemiyor. böyle forslu tipler olur ya hani, 150 lira ucuz olsa bile gidip oradan almaya tenezzül etmez. internetten satışa başladı a101. şimdi deli gibi spot satacaklar, zaten a101'i bu kadar kaliteli yapan, kaliteli spotlar ve uygun fiyatlar. millet küçülürken a101 bir şekilde büyümeye devam ediyor. engelli çalışan sıralamasında 1. sırada zaten. binlerce insana da iş veriyo. ne bim, ne migros. tamamen orta seviye. bu yüzden çok tutuyor. ucuz da satıyor, pahalı da.
  3 ... t i b b
 • ne için yaşıyorsunuz

  92.
  kesinlikle hiçbir şey için yaşamıyorum. sanırım depresyondayım.
  2 ... t i b b
 • erkeğin orospusu

  500.
  hiç hoşlanmam. kakara kikiri konuşurlar, dedikodu yaparlar, konuştuğu adam arkasını döner dönmez dedikosunu yapıp, suratlarını ekşitirler. karı kızın köpeği olurlar. arkadaşlarını bile satarlar bunlar için. güç kimdeyse onu yalar, yalakası olurlar. sabahtan akşama kadar otur bu adamı yala desen, yalar, artık o bitti şimdi sıra şunda desen, gocunmaz, geçer onu da yalar. ne içi görünür, ne ardı. ne şeffaftır ne dürüst. kolpa, göt, yavşağın tekidir. bunların içinde zerre erdem göremezsin. varsa yoksa kibir ve göt laleliği, asalaklık, tembellik.

  çok sinirlendim. ben göt insan sevmiyorum. bu tipin versiyonu orospu karılar da vardır. alayının evveliyatını sikeyim.
  3 -3 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum