• seni uyutmayan ne

  703.
  yuhum gelmiyir.
  1 -3 ... t i b b
 • bursa lı olmaktan utanan yazarlar

  3.
  bursa'da çok gezdim, güzel memleket. hani öyle ahım şahım övülecek insanı olmasa da utanılanacak bi yanı da yok. bursa güzel. tarih dolu zaten. insan memleketinden utanır mı hem? seçmedin onu.
  3 -5 ... t i b b
 • bıkılan şeyler

  6.
  bilmiyom ki, aklıma bir şey gelmiyor.
  2 -1 ... t i b b
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  43727.
  kuşlu gazel mazlum çimen.

  edit: ya sahiden bunu neden eksiler ki bi insan?

  sövdüm mü ne yaptım
  2 -2 ... t i b b
 • uludağ sözlük

  20875.
  harıl harıl yazacak başlık arıyorum, çok bi şey bulamıyorum. ama yine de sözlük işte, idare eder. durumunun çok ufak rötuşlarla düzeltilebileceğini düşünüyorum. ama gel gör ki çok takmıyorlar. şikayet etmiyorum, edeni de sevmiyorum. yaz çık kafasındayım.
  4 -1 ... t i b b
 • suriyelilerin sevilmeme nedenleri

  3.
  bizim buralarda suriyeli çok. ve moruk sahiden çok kabalar, pisler, saygısızlar. çok temiz efendi çocuklar da oluyor ama genel olarak çok garip insanlar. bizden hiç değiller gibi. hele bunların lakayt olanları hiç çekilmez, gülüşleri bile bi garip. he bi de kendini akıllı zannedenleri var, onlar bambaşka. acayip rahatsız edebiliyorlar bazen. çok iyi olanları da var şimdi haksızlık etmeyeyim, daha bugün tanıdım birini.
  3 ... t i b b
 • sütyensiz uyumak

  637.
  aralıksız 23 yıldır zevkle yaptığım eylem.
  2 -1 ... t i b b
 • yazarların yapmak istedikleri

  24.
  balık tutmak istiyorum. bir nehir olsun, sudan nasibini almış yüksek otların ortasındaki tahta iskeleye sandalyemi açıp kurulmak, teyibimden barış manço çalarken kitap okumak istiyorum. belki bi tane de bira içerim. balıkları tutup birkaçını yemek birkaçını suya geri atmak istiyorum. vız vız sineklerin sesini duyuyorum şu an kulaklarımda.
  1 -1 ... t i b b
 • üstteki yazara bir şey söyle

  29.
  senin de mi yuhun gelmiyir?
  3 ... t i b b
 • kadınların maddi çıkarına göre sevmesi

  3.
  hep bu fikirler ve açgözlülükten insanlar aşık olamıyor. çoğu kadın zengin bir adama kapak atmak için çılgın atıyor. ben zengin koca bulacağım diyen bir kadın yargılanmıyor mesela. geçen bi ortamda, ben kendime zengin kadın bulcam lan, sikmişim hayatı idame ettirmesini dedim. bön bön bakışlara maruz kaldım. eve bir gün ekmek götürmese terk edilecek adamlar var, bu gariplerim de kadının onu sevdiğini düşünüp hayatlarını ona adıyorlar. ve çok üzücü biliyor musunuz, arabasına bindiğin, parasını yediğin bir adamla hayatını kurtardığını düşünürken hayatının aşkını kaçırıyorsun belki. belki o adamın parası yok ama senin için doğmuştur. teninin kokusundan sana bakışına kadar sana adanacak ve seninle uyumlu olacak birini parası yok diye kaçırıyorsun. statü ve para uğruna, kıçın rahat yatsın diye neleri harcıyorsun. ama müstehak öylelerine, ben acımıyorum.

  para para para daha çok para
  hep para amk
  her şey para
  biri beni kübaya şutlasın ya
  8 -2 ... t i b b
 • vücut geliştirme

  1080.
  mesela peyniri sevmiyorsun diyelim. hiç peyniri sevmediğin için 10 sayfa yazı yazar mısın? bazı adamlar öyle işte bu spora karşı. hıncından kendini sikecek, başaramamış ya. yok neymiş kadınları etkilemek için yapıyorlarmış. e tabi onlar için yapacak. senin için yapmayacak ya. dünyanın en saçma önermeleri çıkıyor bu başlıkta. bi kere kendine bakıyorsun, görünüşün iyi, disiplinlisin. dışarıdan bakan boş adam olmadığını düşünür. ne kadar inkar ederseniz edin artık herkes dış görünüşe bakıyor. bak mesela o zaman her işi yapan insana kadın düşürmek için yapıyor diyelim. vücut geliştirme ile tersmiş gibi gösterilen şeyi ele alalım; kitap okumak. kitap okuyan da karı kız için okuyordur gibi bir önerme atalım ortaya. ki zaten entel dantel takılıp kadın etkilemeye çalışan çok adam var. sanki bu işi sadece vücut geliştirenler yapıyor. bak sana yemin ediyorum kadın etkilemek için bacak çalışmazsın. o acı için değmez. gider başka yollar bulursun. bi adam bacak çalışıyorsa ona sen bu işi karı kız için yapıyorsun diyemezsin. o çoktan moda girip hayat felsefesini kazanmıştır, disiplinlidir. güçlüsün, iyi görünüyorsun, kendine bakıyorsun. bunları güzel bir kültür ve zeka ile süslersen senden kralı yok. hep eleştirilirsin ama önemi yok. bam bam gidin çalışın. başka sporlar da yapın. faydaları saymakla bitmez ki.
  7 -3 ... t i b b
 • 7 sayfa yazılan kızın özel mesaj almaması

  56.
  entrysine yorum yaparım. o da kapalıysa nikaltı girerim. nikaltı kapalıysa nikli başlık açarım. hala ulaşamıyorsam evinin önüne gider roket atarım. dıkşın dıkşın. 7 sayfa çok. insanın içi gider.
  6 -2 ... t i b b
 • sözlük kızlarının fotoğrafları

  5939.
  lan şu kız milyonlarin bacisi değil mi? ya o yazar bir başkasının fotoğraflarını kullandıysa? korkunç bir durum. kadının fotoğrafları milletin galerisinde geziyor izinsiz. omen tanrım. aranızda seksi erotik bedenimi galerisinde barındıran var mı len? allah affetsin kadın da bi garip gülüyorjfjks her kimse.
  10 -3 ... t i b b
 • erkeğe yakışan meslekler

  296.
  neden ameleleri hor görüyorsun ki? bir kere amelelik yapmıştım harçlığımı çıkartmak için, çok zordu. beden gücünün had safhada kullanıldığı bi meslek. en yakın arkadaşımın babası da amele. ne kadar pislik muhabbetler bunlar. tamam gerçek düşüncelerin bunlar değil ama zamanla zihnin kirlenir güzel kardeşim. bi adama kimsenin hakkını yemeden emeği ile parasını kazandığı her meslek yakışır. bu işin yakışanı mı olurmuş? hep statüko manyaklığından bunlar.
  16 -5 ... t i b b
 • vücut geliştirme

  1074.
  göğüs kası üçe ayrılmaz. kas fibrilleri muhabbeti var ama o kas üçe ayrılmaz, bütün bi kastır. 50 kilo çocuk kabloda hem yukardan fly yapıyor hem de makinanın kollarını en alta indirip yukarı doğru fly yapıyor. alt ve üst göğsünü çalışacakmış. olum kasın yok ki senin, detay çalışıyorsun. vücudun pump ne onu bilmiyor ki amk. kimden öğreniyorlar böyle şeyleri anlamıyorum. siktir git bench press yap, dumbell fly yap biraz temel egzersizlerle takıl. ama yok gidiyo smith makinaya karın sehpasını koyup bench press yapıyor, aşağı eğimli yaparsa alt göğsü çalışacakmış. lan adalen yok adalen. bunlar yüzünden sıra bekliyoruz, 300 set fly yapsan da büyümeyecek. overtraining oluyorsun.
  2 -2 ... t i b b
 • sözsüz müzik önerileri

  692.
  Kashuks Explore.
  1 -1 ... t i b b
 • sırf kafiyesi uysun diye yazılan anlamsız dizeler

  4.
  atara atar
  avatar
  kafiyedir
  ille r ile biter
  yaşasın ilkbahar.
  1 -1 ... t i b b
 • yazarların başına gelen en ilginç olay

  14.
  en ilginç mi bilmem ama bir gece saat 11 civarı çok karanlık ve tenha bi yolda yürüyordum. başörtülü ve biraz gergin bi kadın yanımdan geçti, bana baktı bi süre. beni geçince merak edip arkama baktım ve bilin bakalım ne oldu. kadın yok. ne sağa yol var ne sola, dümdüz kapkaranlık bir yol, o sürede görüş alanımın dışını çıkması imkansız. çok garipsemiştim, hemen kaçtıydım.
  -1 ... t i b b
 • sözlük yazarlarını huzursuz eden seyler

  28.
  böcekler beni çok huzursuz eder. hamam böcekleri bilhassa çekirgeler beni gerdikçe gerer. o gün zor uyurum, odamda bir böcek varsa, başka odalara kaçarım. uzar gider. tutamam, dokunamam, üstüme atılırsa köşe bucak kaçarım.
  2 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının akşam yemekleri

  469.
  sözlük yazarlarının akşam yemekleri
  3 -2 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum