• sözlükte yalakalık yapmak

  7.
  0:00 1:06

  yalakanız geldi
  4 -5 ... t i b b
 • radimidi

  22.
  hahahhahha
  silik

  siktir git ergen.
  3 -1 ... t i b b
 • kızların yanında konuşamayan erkek

  7.
  0:00 0:51
  1 -2 ... t i b b
 • 11 mart 2018 özel türk jetinin iranda düşmesi

  55.
  yurdumuzdaki kutuplaşmanın özeti olan bi başlık daha. insanlar ölmüş ve insanları zengin mi fakir mi diye ayrıştırıp ölümler üzerinden sidik yarıştırarak "zenginlerdi zaten, gebersinler" mantığı ile içlerindeki bütün kini kusmuşlar. la ölmüşler la. allah'tan rahmet dilemek, baş sağlığı dilemek ne kadar zor olabilir? bu memleket ne ara bu kadar kin doldu, kutuplaştı? her konu üzerinden ayrışıp birbirinin anasına avradına sövecek kadar ileri gidecek insanlar türüyor. haberi yeni gördüm, çok bilgim yok, jettekiler über zenginmiş herhalde. zengin olarak ölmeleri ne yazık ki onların ölümünden zevk duyup insanlara kin kusma hakkını kimseye vermez. bu ezilmişliktir, komplekstir. sen fakirsin, onun elde ettiği hayatı elde edemedin diye ona sövemezsin ki? sen fakirsin diye herkes fakir olamaz ki. bu baya baya bildiğin yozluk, cahillik. sana zengin bir hayat bahşedilse inan ki koşa koşa o hayata giderdin.
  1 ... t i b b
 • 12 03 2018 metro turizm çocuk istismarı

  6.
  elbisesini taytının içine sokmaya çalıştım diyerek komik bir savunma yapmış orospu çocuğu. adama annesi babası varken sana mı kaldı bunu yapmak diye sormazlar mı orospu çocuğu? sıçmış bir de sıvıyor. kız ifadesinde, hoşuna gidiyor mu diye sorduğunu da söylemiş. haberin başlığına girin bakın, fotoğrafı da var, tam bir salak orospu çocuğu tipi var. senin ben evveliyatını sikeyim. hiç mi korkmuyor bunlar? artık insanlar söylüyor, internet, telefon ile daha da gün yüzüne çıkmaya başladı bu olaylar. pedofil durdurulamaz dendiğinde şaşırıyordum lakin öyleymiş besbelli. bunların toplumdan kesinlikle dışlanması, hatta öldürülmesi, hadım filan edilmesi gerekiyor. gittikçe azıtıyorlar.
  1 ... t i b b
 • seratonin

  9.
  (bkz: serotonin)
  1 ... t i b b
 • yılan korktun mu diyen kızın club ta sahne alması

  8.
  siz şaşırmıyorum diyorsunuz ama bu kız inanın çok şaşkın. hafif meme gösterip korktun mu diye video çekip bildiğin ünlü oldu kız. reklamlar meklamlar derken şu an hayal dahi edemeyeceği paraları kazandı bile... kazanmaya da devam ediyor. biraz zekası varsa, ne salak memleketmiş lan bu memleket, mememi açtım neler kazandım, daha da açsam kim bilir neler kazanacağım demiyorsa bir şey bilmiyorum. instagramına girin bakın, başkası adına utanmak tabirini saç tellerinizden ayak parmaklarınıza kadar hissedersiniz.
  6 ... t i b b
 • liseye yeni başlayan ergen tripleri

  5.
  ben gömleğimi tenefüste 2 dk bile dışarı çıkarsam, kendimi kral ilan ederdim o gün.
  5 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  17369.
  bazen gülmeye ihtiyacım oluyor, eğleniyorum; bazen hüznümü paylaşmaya ihtiyacım oluyor, hüznümü paylaşıyorum. yazıyorum. yazmak, benim içimi dökmek için en net aracım ve ben bunu planlı bir şekilde yapamıyorum. bir başkası gülsün ya da benimle hüzünlensin diye bir çabam olmuyor, ilgilenmiyorum bir başkasının yazdığıma dair ne düşüneceğiyle. kendimi bir kalıba sığdırıp sahteleşemem ben. sahteliktir bu benim gözümde. kendini saklamaktır. ben kendimi saklayamam,saydamım. sadece içimi döküyor ve rahatlıyorum. burayı kişisel çöplüğüm olarak kullanıyorum sanki. sürekli geyik yapıyorken birden acıklı bir şey yazmak beni samimiyetsiz yapmaz. aslında samimiyet; içinden geldiği gibi yaşamak, yazıp çizmek. yani en azından benim için öyle. başkalarının hakkımda ne düşüneceğini düşünmeyi bırakalı çoook uzun zamanlar oldu. hürce, kendimce içimden ne geliyorsa onu yazıyorum. samimiyetimden zerre şüphem yok. çünkü samimiyetsizlik gerektiren hiçbir durumum yok, ben buyum ve bu beni samimiyetsiz yapmaz. beni oynamak samimiyetsiz yapar ve ben hiç oynamam. bir su birikintisinin üstünden dipte görünen kum taneleri kadar saydamım. bunlar övünülecek şeyler de değil. kişinin üstüne yapışan şeyler. faydası-zararı olmaz bence. önemli olan hürriyettir.
  6 ... t i b b
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  44072.
  https://youtu.be/pHAQA8FJP3c
  2 ... t i b b
 • instela

  488.
  2013 yılından beri üyesi olduğum sözlük. o zamanlar itü sözlüktü, çok daha güzeldi tabi. artık senede bi entry girip çıkıyorum. en son ne zaman giriş yaptım, entry girdim hatırlamıyorum gerçi. sıkıcı bi yer.
  2 -3 ... t i b b
 • hangi yazar hangi şirinler karakterini anımsatıyor

  31.
  he aminakoyim kankacilikta bi sirinlerimiz eksikti.
  13 -2 ... t i b b
 • 11 mart 2018 galatasaray atiker konyaspor maçı

  64.
  çok seksist küfürler içerecek bir entryden evvel uyarıyorum sizi. maruz kalmamak icin geçiniz;

  şimdi o entryleri silip siktirip gidiyorsunuz amını evveliyatını siktiğimin ördekleri. sadece konya'nın değil başlıktaki birçok göt oğlanının içinden geçtik. kanatlı kuşlar siktirin gidin buradan.

  hahahahaha
  cikcikkkciiiik
  minik kuşlar sizi

  edit: işbu entry galatasaraylıları tahrik etmek için başlığa üşüşenlere yazılmıştır. o salak orospular kendilerini çok iyi biliyorlar. dileyen üstüne alınabilir. hadi bakalım.

  şimdi tekrar siktirip gitmenizi rica edeceğim
  8 -6 ... t i b b
 • yulaf ezmesi

  132.
  üzerine kaynar su döküp lapa kıvama getirip öylece dümdüüüz yediğim besin. sabahların vazgeçilmezi.
  1 -2 ... t i b b
 • kırgın çiceklerin final yapması

  6.
  gerçekten çok sevindiğim durum. tek bir bölümünü dahi oturup izlemedim lakin bu dizinin etkisi altında kalan çocuklar için çok seviniyorum. adam kızı esir ediyor, tecavüz filan etmeye kalkıyor, ajitasyon, dram, demagoji, vicdan sömürüsü vs birçok durum gelişiyor dizide çocukları etkileyecek. ablama izletme şunları çocuklara diyorum, ne olacak ki diyor. yazık günah ufacık çocuklar akşamları böyle şeylere maruz kalıyor. bitsin, görmeyelim daha. ağla ağla ağla ağla nereye kadar ağla amk
  7 -2 ... t i b b
 • karmayı yükseltmek için yapılacak şeyler

  19.
  seri oylama yapın, geri dönüyorlar, bu işin lobisi var yahu. pek kimseyi seri oylamadığım için seri oylanmıyorum hali ile. oylayan olursa da çok dönmüyorum. fotoğraf motoğraf atın komikli, anket başlıklara yazın, gecenin şiirine yazın ne bileyim sevgi pıtırcığı olun. fikrinizi asla belli etmeyin, yumuşak bir tekerlek gibi herkese dönün, tamamdır. abinizden size en net tavsiye.

  not: -327
  9 -2 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  17359.
  aylar sonra gözlerimden yaş akıyor
  en azından rahatlıyorum
  buna bile hasretken mutluluğa hasreti siz hesap edin

  uyumak lazım şimdi güzel güzel.

  söyleceklerim bu kadar,
  boş ve mutsuz
  5 ... t i b b
 • gecenin şarkısı

  31496.
  https://youtu.be/QXn_m47lXW0
  1 ... t i b b
 • hıçkırık

  147.
  benim belalım. aralıksız 6 saattir hıçkırıyor olabilirim. yeter mınakoyim.
  1 -1 ... t i b b
 • sözlüğe üye oldum çünkü

  3.
  bilmiyorum
  allah da benim belamı versin
  vaktimi beleş verdi galiba, ondan burdayım
  sizin de allah belanızı versin
  11 -3 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum