• yazarların ergenlik hayalleri

  5.
  balıklardım vardı, çok iri balıklardı. yanlarına hep arowana eklemek istemiştim. ailem çok baskı yapıyor diye balıkları satmıştım.
  2 -1 ... t i b b
 • bir kadının en azgın anına denk gelmek

  2.
  azgınmetre ölçer mi var elinde kanka? nasıl ölçüyosun?
  5 -3 ... t i b b
 • charlotte fiona freja

  77.
  yine aynı şeyleri yapıyorsun ama abilerin seni çoktan buldu. olayı patlatmaya kıyamıyoruz. akıllanmıyorsun da, buraları köpek gibi didik didik ettiğini de biliyoruz biz. bi bakmışsın çakallıklarını çevrendeki insanlar da konuşuyor... heheheheh çok eğleniriz çok. dikkad ed bebeyim.
  18 -31 ... t i b b
 • doğadaki insan

  54.
  serdar kılıç'ın müthiş programıdır. izlerken insanın tası tarağı toplayıp terk edesi geliyor şehri. adam o kadar bilgili ve doğaya hakim ki, insan hayretler içinde izliyor.
  4 ... t i b b
 • burger king

  1706.
  gaza gelip geçen gün iki menü birden yedim. aşırı kola ve patates tüketiminden ölüyordum amk.
  5 ... t i b b
 • yazarların seksi bulduğu hemcinsleri ünlüler

  4.
  henry cavill.
  3 -1 ... t i b b
 • olgun kadınlardan hoşlanmak

  18.
  olgun bir kadın ardımda çok sağlam duracakmış gibi, kafa ütülemeden beni büsbütün sevecekmiş gibi geliyor. her manada müthiş bir tatmin hali olur. ki ben çocuk ruhlu bir insanım ve karşıtlıkların ilişkilerde birbirlerini tamamladıklarını düşünüyorum.
  8 -1 ... t i b b
 • tibb i evlendiriyoruz kampanyası

  10.
  yalnızlığımı en iyi anlatan parça ile bir cevap vermek isterim;

  https://www.youtube.com/watch?v=o-AYbCLL4UI+
  7 -3 ... t i b b
 • 1 milyar dolara götünüzü verir misiniz

  117.
  o göt hep seninle...
  3 -1 ... t i b b
 • prometheus

  178.
  prometheus, ateşin sadece olimpos'un tepesinde yanmasına dayanamaz ve ateşi çalarak insanlara verir. zeus tarafından kayalara bağlanır işkence ile öldürülür, ölümsüz olduğu için sonsuza değin aynı acıları tekrar tekrar yaşar.

  filmi ise 2012 yapımı bilim kurgu filmidir. bilim kurgu filmleri arasında kendisini kült sayıyorum ben. oldukça başarılı bir film. asla zaman kaybı değil. eğer hala izlemediyseniz ya da tereddüt ediyorsunuz, hiç düşünmeden açın izleyin.
  7 -2 ... t i b b
 • adem ve havvanın çocukları nasıl çoğaldı

  12.
  ensest karşıtı, ahlak kavramının din ile var olduğunu savunan pek sevgili dindar kardeşlerimizin acilen cevaplaması gereken sual

  ahlak timsali kardeşlerimizden bunu bekliyorum
  rica ediyorum merakımı giderin.

  bu aralar sözlükte çok aktifsiniz, hadi bakalım, anlatın.
  6 -6 ... t i b b
 • pedofili ve enseste karşı çıkan seküler insan tipi

  16.
  noldu len okkalı bir ayar yedikten sonra "boş yapıyorsun" kısmına takılmışsın. bana böyle parlama, küfretme. adam ol sorularıma cevap ver, bekliyorum * ))
  3 -1 ... t i b b
 • pedofili ve enseste karşı çıkan seküler insan tipi

  12.
  ayar oldum ben bu mala. bak şimdi güzel kardeşim; ahlak dediğin kavramı sahiplenemezsin. ahlak dinlerle var oldu kafasında bir inançlısın, anlıyorum ama boş yapıyorsun. ahlak dediğin kavram toplumların yazılı olmayan kurallarıdır. bugün sen evde bacak bacak üstüne attığında babanın yanında, bu ayıpken; elin amerikalısı babasının yanında bacak bacak üstüne de atar, sigara da içer, karısını da öper ama hiç yargılanmaz. bu tamamen toplumların kurallarıdır. ensest ilişki daha bu bilim zırvaları dahi yokken eski kabilelerde yasaklanırdı, sakat doğan çocuk istemezlerdi. e hadi madem ahlaktan dem vuruyorsun, ahlak senin dinlerinin ürünü, adem ile havva nasıl çoğaldı buraya yazar mısın bi? çok merak ediyorum onu da. sonra mesela peygamberinin 9 yaşındaki kızla neden evlendiğine de bi açıkla. senin türettiğin ahlak kavramı nasıl cevap veriyor bunlara ben çok merak ediyorum, bilmek istiyorum. insanlar ensest ilişki yaşayabilirler, bu kimseyi bağlamaz, ben kendim bunu doğru bulmuyor, yaşamıyor ve etrafımda görmek istemiyorum lakin bir başkası ensest ilişki yaşıyorsa bu beni dediğim gibi bağlamaz. misal o filmlerini bayıla bayıla izlediğiniz morgan freeman torunu ile sevgili. pedofil ise kabul edilemez. en ağır insanlık suçudur ve cezası bazı ülkelerde, hatta amerika'nın bazı eyaletlerinde idamdır. hani mesela çok beğendiğin ve ardına sığındığın ahlak kavramı bundan 1400 yıl önce neden 9 yaşındaki kızla evlenmeyi makul buluyor? o zaman insanlar az mı yaşıyordu? şimdi niye 70-80 belki 100 yaşına kadar yaşanılan bir hayatta 1400 yıl öncesinin kurallarını önemseyeyim? hani evrensellik nerede? ahlak da sizin ürününüzdü zaten hehehehehhe. sekülerizm'i bunlara bağlayıp çürüttüğünü sanmak kadar aptal bir kafa yapısı olamaz. sekülerizm; kendinden sonrakilere yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır, çabalamaktır. ben şimdi desem ki allah kitap olmasa aile üyelerinle birlikte mi olacaksın? yok diyeceksin büyük ihtimalle. e mesele ne o halde. benim inançsız oluşum kendime göre kararlar verişimi ve vicdani hareketlerde bulunmama engel değil.
  3 -1 ... t i b b
 • pedofili ve enseste karşı çıkan seküler insan tipi

  5.
  ahlak din ile var olmaz. yaşadığın toplumun kurallarını benimsersin, bunun din ile alakası yoktur. ne pis bir kafa yapısıdır bu. yani allah, din olmasa sen birinci dereceden aile üyelerinle birlikte mi olacaksın? ben olmam, ben deistim, sekülerim lakin bunlar bana ters. ensest ilişkiler de beni bağlamaz, sorgulamam yaşayanı, kendi hayatımda da yer vermem. lakin bunu bir korku dürtüsü ile yapmayana da gülerim. pedofili de en ağır insanlık suçudur. burada hala ahlak edebiyatı yapmak nedir lan. öyğkkk.
  3 -1 ... t i b b
 • milyonere vergi affı asgari ücretliye vergi zammı

  8.
  yüzde 93 vergi indirimi yapmışlar 60 milyona. vay be.

  edit: 60 milyona takılmışım fakirlikten. 300 milyonlara da yüzde 90 vergi indirimi yapmışlar. yazık lan.
  7 -1 ... t i b b
 • açık oylayan kız yürüyor mudur

  183.
  ben bu numaralara kanmıyorum artık. kim bilir aynı anda kaç erkeki daha oyluyor. beni özel olarak; hem takip etmesi, hem favlaması, hem de mesajlaması gerekiyor. öyle mesajda da klasik olmamalı, etkilemeli. aksi kabul edilemez. kanmayın kardeşlerim!
  6 -4 ... t i b b
 • kadınlar erkeklerle eşit midir sorunsalı

  57.
  hak ve hürriyetler konusunda kadın erkek eşit olmalıdır. ki günümüzde hala bu eşitlik söz konusu değildir birçok yerde. benim bahsetmek istediğim başka: ben kadınla erkeğin eşit olduğunu düşünmüyorum. ne kadar modern olursak olalım hep biraz vahşi olma taraftarıyım. bu eşitlik goygoyunu ancak entel dantel tiplerden duyarsınız. zaten onların gayesi de belli. hala bu numaraları yiyen kadınlar varsa diyecek bir şey yok. ben bir kadının benle eşit olduğunu ya da yukarı, aşağı olduğunu düşünmek istemem şahsen. doğam gereği hareket etmek isterim biraz. sanırım ben hayvanım. ama olması gereken de bu. sıkılıyorum ben bu sürekli kibarlıklardan, naif davranmalardan. varlığımı sorguluyorum şu an. erkek erkek, kadın da kadın olmalı biraz.
  7 -1 ... t i b b
 • sadık murat kolhan

  7.
  adam masalara yatıyor, orda burda bağdaş kuruyor. ben yapsam oğlum orda yemek yeniyor kalk git burdan derler.
  2 -1 ... t i b b
 • sözlükteki kızları tespit etme yöntemleri

  28.
  bak hiçbir şekilde yanılma payı olmayan bir yöntem veriyorum;

  mobildeyseniz arama çubuğuna (bkz: richie pich) yazıyorsunuz ve takip ettiği yazarlara bakıyorsunuz. yüzlerce kadın yazar anında karşınızda. adam üşenmedi ve kadın yazar databasesini oluşturdu zamanında. hala da işe yarar.

  teşekkürler riçi piç
  sen meriçlerin şahısın!
  10 -5 ... t i b b
 • moda sahildeki seks skandalı

  157.
  adam imzada bile çük çizmiş.
  4 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum