• azra kohen

  20.
  https://www.youtube.com/watch?v=HR7fc3EDCfw+

  bence şizofren ve çok antipatik bir kadın bu.
  3 -2 ... t i b b
 • sanane amk diyen kedi

  3.
  https://www.youtube.com/watch?v=KxdqiZJY3YI+

  davut diyeni de mevcuttur efendim.
  1 ... t i b b
 • kaslı bir erkekten etkilenmek normal midir

  2.
  nasıl ki sana doğurganlığı çağrıştıran güzel fizikli bir kadından hoşlanıyorsan onlar da tıpkı sen gibi çocukları için en iyi gene sahip erkekten hoşlanabilirler. bu çok doğal ve içgüdüsel bir şey. böyle erkeklerden-kadınlardan etkilenmek gayet tabii mümkünken bunu bir yandan da uyum, zeka ve kültürle süslemek lazım. önemli bir şey ama sırf bir erkeği-kadını fiziği iyi diye sevemezsin, bir zaman sonra katlanılmaz insanlar olabilirler. görüntüyü süslemek gerekir.
  1 -5 ... t i b b
 • steam

  595.
  şöyle bi problemim var;

  csgo'nun tüm dosyaları masaüstünde, kendi kendine oraya atmış steam. csgonun üstüne tıklayıp oyna dediğimde "oyunu yükle" diyor. daha dün yüklüydü bu. bunun çözümü nedir allasen? bilen biri yeşillendirebilir mi? tekrar mı yüklemem gerekiyor?
  1 -1 ... t i b b
 • 17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray maçı

  70.
  totem yaptım olum
  bu sene o sene değil...
  3 -1 ... t i b b
 • zenon un ok paradoksu

  7.
  bunu şey gibi düşünebiliriz. hayat akıyordur ve sen fotoğraf makinası ile bir fotoğraf çekiyorsun ve o an duruyor. yaşadığın her an aslında durağan bir fotoğraf karesi de olabilir. çok mantıklı. kesin simülasyondayız amk
  1 ... t i b b
 • xd diye gülen insan

  10.
  'xd' diye gülünce ergen, ':)' şeklinde gülünce de olgun oluveriyorsun bir anda. çok saçma bir şey bu. gülüşe bile takıyor insanlar. ya bırak nasıl gülersem güleyim, sana ne? klavyede kafama göre basıp güldüğümü ima ettiğim tuş kombinasyonlarının sonucunda neden ergen ilan ediliyorum? özellikle sözlüklerde oluyor bu. olgunluk manyak sömürülen bir hede olmuş durumdaxd.xdxddxddxxdxd
  2 -4 ... t i b b
 • dogo argentino

  93.
  domuz avı için üretilen, fiziği ve davranışları mükemmele en yakın olan köpektir. çocuklara karşı inanılmaz korumacıdır, insanlarla çok iyi anlaşır. tehditlere karşı aşırı tehlikeli ve güçlüdür. pitbull ile çok karıştırılır ve kıyaslanır lakin onlardan daha uzun, güçlü ve uysaldır. çocuklarla inanılmaz anlaşıyor ve onları sahipleniyor, en çok bu özelliğine hayret edip bayılıyorum. asil görüntüsü var bir de.
  2 ... t i b b
 • iğrenç espriler

  5225.
  solucan güle demiş ki kardeş bi gün sen de solucan...
  2 -3 ... t i b b
 • geceye bir gerçek bırak

  538.
  su yüz derecede kaynar.

  teşekkürler.
  2 -1 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  17357.
  çişim var
  gerçekten.
  -1 ... t i b b
 • yazarların çocuklarına koyacağı isimler

  8.
  ismi ne olursa olsun ama vicdanlı, merhametli, onurlu ve üretken bir çocuğunuz olsun abicim. benim ismimi de verebilirsiniz yani. hheehe. hülasa üstteki entryyi refere ettim ama adam çok pis gaza gelmiş, ben de coşkulandım.

  allah analı babalı büyütsün.
  3 ... t i b b
 • senin olmayacak birinin fotoğrafına bakmak

  31.
  senin olmayacak birinin, bir şeyin hayalini kurmak, ona bakarak iç çekip hüzünlenmek kadar saçma bir şey olamaz. kendimi bu şekilde motive ediyorum hayata karşı. arkadaşlarıma da bunu söylüyorum. lakin yürekten bağlanıp sevdiğim insanlara asla olmuyor bu, bir fotoğrafa donup kalabiliyorum. insanın zaafı işte bu. keşke olmasa.
  2 ... t i b b
 • bir renk olsaydınız

  4.
  arkadaşlar neden renk oluyoruz? hayvanı filan anlarım da insan neden mavi olmak ister ki?

  illa bi renk olmak zorunda mıyız
  sabahtan beri ben hangi rengim diye düşünüyorum sizin yüzünüzden
  11 -1 ... t i b b
 • ilkokulda resim dersinde çizilen ev

  34.
  https://sketchtoy.com/68562873

  budur.
  2 ... t i b b
 • özel mesajla entry eleştirisi yapan yazar

  31.
  ben şahsen hakaret etmeden, lakayt olmadan yazan herkese cevap verip kendimi izah etmeye çalışıyorum. güzel bi şey sonuçta. oturup efendi efendi tartışıyoruz. bazen kendim de mesaj atıyorum. lakin millet öyle eogist ki cevap bile vermiyor. ne küfür ne de başka bir şey var entryde,sadece eleştiri. birkaç yıl evvel bu muhabbetler daha sık ve samimiydi. şimdi biri ile tartışıyorsun, eleştiriyosun, adam cinsiyetini öğrenir öğrenmez kaçıyor. ya da profilinden erkek olduğunu belli ediyorsun, mesajlar azalıyor. yapcak bi şey yok.
  8 -2 ... t i b b
 • sevişilmek istenen ünlüler

  80.
  sevişilmek istenen ünlüler
  anna nystörm
  -4 ... t i b b
 • 8 mart 2018 kadınlar yürüyüşü ve sapkın pankartlar

  47.
  bu salak insanlar dikkat çekmek için neden hep ibreyi kendilerine çeviriyorlar? asil olmak varken neden ucuz hareketlerle kendilerini rezil ediyorlar? cinsiyetçilik yapmıyorum, erkekler de buna benzer bir şey yapsa aynı tepkiyi verirdim. ki onur yürüyüşünde de aynılarını düşünmüştüm. memlekette hiçbir şey ortada yaşanmıyor, her şeyi uçlarda yaşayıp, destekleyip, eleştirmemiz lazım; aksi olmuyor. yineliyorum çok ama çok ucuz hareketler bunlar.
  4 -1 ... t i b b
 • fi

  268.
  finali olmamış ne yazık ki. hatta finalden evvelki tüm bölümler finalden daha heyecanlı ve güzel. azra kohen denen egoist yüzünden şu dizi yarım kaldı ya ona yanarım. hiçbir güç bana bu kadının herhangi bir kitabını aldıramaz. ahanda bu kadar büyük konuşuyorum.
  4 -2 ... t i b b
 • sözlükteki şişko kızları tespit etmek

  12.
  götü göbeği salmış, hayatı böyle sitelerden ibaret olan, sporun s sini bilmeden hamgurgerini yiyip bir yandan da 2.5 ltlik kolayı ağzına diken sivilceli suratlı abazanlar bu kızlarımızı beğenmiyormuş gibi yapar. balık etli olsa, balık eti bırak 3 4 kilo fazlası olsa karşıdakini yerin dibine gömerler. oysa daha bir kızla diyalogu yoktur salak orospunun. karşısında görse bayılır belki. bu şekilde ters psikoloji yaptıktan sonra, 40 kilo göbeğini kaşırken bir yandan da şişko diye alay ettiği kızlara mesaj atar.

  şişko kızlar kalp ben
  17 -6 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum