• mesaj atılan sözlük kızının hesabını silmesi

  2.
  cazibeme dayanamadı der ve bir diğerine mesaj atarım. yılmak yok.
  3 ... t i b b
 • evlenilevek kizda aranan fiziksel ozellikler

  2.
  beni sevmesi kafi. incek ayak bilekli olursa tadından yenmez tabi. bi de squat yapsın. ve bi de güzel lahana sarması yapsın. bu kadar.
  6 -2 ... t i b b
 • rakivebalik

  254.
  ben de diyorum sözlük niye bu kadar güzel kaç gündür...

  içim eridi yahu

  gelme nolur bir daha

  ahhahahahaha.
  9 -3 ... t i b b
 • sözlüğün en beyaz tenli kızı

  11.
  bi tane biliyorum
  bembeeeyaz.
  3 -2 ... t i b b
 • sözlük seksilerinin fotoğrafları

  120.
  kardeş rica ediyorum koltuk kılları olmayan birinin fotoğraflarını paylaş. miletten foto çalıyorsunuz bari yakışıklı adamların, güzel kadınların fotoğraflarını çalın. vizyon sıfır aq. tip de itici. bir şey de yok, dümdüz. tek sıkıntı koltuk altları.
  3 -2 ... t i b b
 • t i b b

  195.
  geri zekalı orada basit bir örnek verdim. çirkin olup olmaman mesele değil. girdiğim entryde öyle seni ahım şahım yeren bir entry değildi. o entrym seni beğenen birçok abazan tarafından eksilendi. lakin aynı abazanlar sırf kadınsın diye, sırf fotoğraf atıyorsun diye garip garip entryler girerek dikkatini çekmeye çalışıyorlar. mesajın açık mı bilmiyorum ama açıksa aldığın mesajlardan ne demek istediğimi, neler neler yazıp bomboş konuları evire çevire seninle nasıl konuşmak istediklerini anlamışsındır. ben ortadaki ikiyüzlülüğü ve fikirlerinin tamamen kadın oluşundan dolayı eleştirildiğini ve bu durumun aslında çok samimiyetsiz olduğunu belirtmeye çalıştım

  dilersen dünya güzeli ol
  dilersen ağzında maydanozla, dünya çirkini gez

  zerre zikimde değil

  yazdıklarımı sadece seni beğenmemek olarak alman çok komik olmuş. kimlerle tartışıyoruz amk. e normal tabi. tabi doğru konuşmuş olmanın gururunu yaşıyorum şu an. beni haklı çıkardığın ve sefil zekanın neleri idrak edemediğini gösterdiğin için teşekkür ediyorum

  https://www.uludagsozluk.com/edit/39161744/

  entryde bu he...
  çeniiii ilgi manyaa yapmadıyay mııı

  ben fotoğraf motoğraf atarım, çirkin de bir adamım, profilimde daş gibi sırtım da olabilir lakin ben; daş gibi fikirleri de olan sağlam bir adamım, benin bu konularda rakibim olamazsın. hep mütevazi olurum, salağı oynarım ama sana çok kıl oldum, git burdan.
  19 -16 ... t i b b
 • ideolojileri neden benimsiyorsunuz

  6.
  hiçbir ideolojiyi benimsemiyorum, akıl ve mantık süzgecinden geçirmediğim hiçbir fikri savunmuyorum. ve hiçbir fikri tamamen kabul edip körü körüne savunmuyorum. ve savunduğum düşüncelerin bir gün değişmeyeceğini asla iddia etmiyorum. fikirsiz ve düşünmeye üşenen insan işidir bir fikre, insana, herhangi bir şeye körü körüne bağlanmak, asla değişmeyeceğine inanmak. insan önce kendi doğrularını yaratmalı, düşünmeli. hür olmalı zihni.
  4 -2 ... t i b b
 • atatürk ün yakışıklı olmaması

  68.
  "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır;
  fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

  atatürk'ün görünüşüne neden bu kadar takıyorsunuz ki? sesini dahi kalınlaştıranlar oldu. böyle şeylere gerek yok ki. onun fikirleri, dehası ve memlekete kattıkları konuşulacakken fiziki görünüşünün konuşulması ne acı. atatürk'ü putlaştıran tayfa ne yazık ki onun fiziğini değiştirmeye çalışıyor. ve yine onu sevmeyenler görüşünden bir açık bulmaya çalışıyor. bunlar gereksiz şeyler. atatürk bunları görse üzülürdü. koskocaman bir lider atatürk. 20. yy en büyük lideri. milyonlarca insanın idolü. boyu kısaymış, sesi inceymiş, yok şöyleymiş, yok böyleymiş, önemi yok bunların. ki hani çirkin de sayılmaz. masmavi gözleri, asil bir duruşu var. atam benim.
  7 -2 ... t i b b
 • koltukaltı kıllarını alan ibne

  23.
  vücut temizliğime çok dikkat ederim. onun dışında asla temiz bir insan değilim. koltukaltı kıllarımı kesmez ve birkaç gün yıkanmazsam teke kokar insanları kokumla telef ederim.
  3 -1 ... t i b b
 • cumhuriyet in ilanı

  4.
  tarihini sorduğum birçok çocuktan ne yazık ki doğru cevabı alamıyorum. yine aynı şekilde meclisin açılışının tarihine dair bir fikirleri de olmuyor. çoluğa çocuğa önemli şeyleri öğretmek yerine öyle boş şeylerle uğraşıyor, öyle saçma sapan şeylerin şovlarını yapıyor ki ebeveynler. ve mesela, ben atatürkçüyüm, fazlası ile sol taraftayım, kemalistim vs diyen adamlara çat diye bunu soruyorum yine şaşıranlar oluyor. böyle garip sınamalarım oluyor bazen.
  4 -1 ... t i b b
 • oylanmamak

  8.
  aslında güzel bir şey lan. kimseyi seri oylamadığın için seri oylayanın olmuyor. e hali entryin birkaç oy alsa dahi karşı tarafın seni okuduğunu ve ona göre artı eksi verdiğini biliyorsun. 3 4 oy olsun bizim olsun. bazen bunlar beni görmüyor mu lan dedirtiyor ama olsun.
  5 -1 ... t i b b
 • yaz mevsiminden nefret etme sebepleri

  68.
  benim şahsen tek sebebim; ellerimin ve ayaklarımın çok terlemesi. gerçi kış vakti de terler onlar lakin yazın daha bir fazla oluyor. onun dışında yaza bayılıyorum. üşümüyorsun bir kere. üşümekten nefret ediyorum. zenginlik de yaz. al çekirdeğini, çık bir dama, yıldız saya saya düşten düşe atla. bir kere göğe baktığında her yer yıldız, ne güzel lan. hadi gelsin yaz.
  2 ... t i b b
 • kızları sevimli yapan detaylar

  3.
  ince ayak bileği ve büyük gözler.
  2 -1 ... t i b b
 • islam da bilimin yasak olması

  25.
  islam'da bilim esastır. islam'a inanan birçok insan zamanında bilime öncülük etmiştir. lakin zamanla türeyen mezhepler, hurafeler ve siyasi emeller doğrultusunda islam yüksek bir ivme ile düşüşe geçmiştir. ama şu an hala bilim ile islam'ı benimseyen bilim insanları var. mesela bu konuda aklıma gelen ilk isim sinan canan. müthiş zeki ve inançlı bir insan bana kalırsa. burada islam'da bilim yasak diyen cahillerin içinden geçer bilgi birikim ve kültürü ile. ne yazık ki ortadoğu, mezhepler ve cahillikler yüzünden islam çöküşte. bunun tek sebebi islam'a inanan insanlar da değil. mandacı batı da bu rezilliklere ortak.

  not: inançsız.
  4 ... t i b b
 • sözlüğün mantara bağlaması

  3.
  yok yok bir tek sana olmuyor. kendimi derin uzaaaay boşluğundan sözlüğe giriyormuş gibi hissediyorum. zall kardeş neden böyle yapıyorsun? sana bu parayı kazandıranlar bizleriz, ekmeğin biziz oğlum. düzelt şu sözlüğü artık. ayıp yahu.
  3 ... t i b b
 • defalarca dinlenilse bile hiç sıkmayan şarkılar

  380.
  kerim yanıldım

  sen benim aşkımsın. tek geçerim
  2 ... t i b b
 • zerrin özer in haklı olduğu gerçeği

  3.
  haklı olup olmaması mesele değil. kandın kendi görüşünü belirtmiş. bu memlekette insanların bakir-bakire iken evlenmesi gerektiğini savunan milyonlar var. bunu ünlü bir kadın söyledi diye neyin tafrası bu? ortada linç edilecek, yerden yere vurulacak bir durum yok. yıllardır sözlüklerde dahi aynı konuları ısıtıp ısıtıp önümüze koyup tartışıyorsunuz. sizinle aynı fikirde olmayan birini niye dışlıyorsunuz? benle aynı fikirde de değil, onun söylediğini önemsemem açıkçası. mal mal bi linç hali. hiç sevmiyorum ya şöyle hareketleri.
  6 -4 ... t i b b
 • zerrin özer

  185.
  gereksiz yere linç edilen kadın. hür olduğunu söyleyen ve bunun verdiği rahatlık ile kızların evlenmeden evvel bakire olması gerektiğini savunan kadın. olabilir? bu onun görüşü. sana mı kaldı burada onu yermek ve linç etmek? milyonlarca insan var bakir-bakire olan. bu insanlar tabi ki kendileri gibi birilerini isteyebilirler. hatta bunu yıllarca tartışmadık mı biz sözlüklerde vs yerlerde? ünlü bir kadın bu konuda fikrini söyledi diye linç etmek niye? bir kadının-adamın kendini eşine saklaması kadar doğal ve güzel bir şey olamaz ki. bu sizi hiç mi ilgilendirmez güzel kardeşlerim. burada zerrin özer'in fikrini sadece kadınları baz alarak söylemesi yanlış olmuş. tam bilmiyorum ne demiş ama erkek için de aynı şeyi düşünüyordur diye düşünüyorum. herkes kendi fikrini savunmuş. sen bakir-bakire olmayabilirsin, hayatını yaşıyor olabilirsin, yani böyle düşünüyor olabilirsin, senle uyuşmayan bir fikri linç edeceksin diye bir şey yok. kaldı ki ortada linç edilecek uçlarda bir söylem de yok. boş yapmış çoğu yazar boyna. bok püsür bir mesele olmuş bu.

  not: kadınla aynı fikirde değilim
  3 -3 ... t i b b
 • baharın geldiğinin anlaşıldığı anlar

  262.
  oturduğun kaldırım taşının soğuk olmaması ve yola uzattığın dizlerinin güneş ile ısınması ve senin de yerinden kalkmayı istemediğin an bunlardan biridir. sabah uyandığında odada hala kıştan kalma soğukluğun olması lakin sıcak güneş ışığının perdeyi bir yerlerden delip odaya vurması; ısıtması, aydınlatması.
  3 ... t i b b
 • beni iyi sanıyorlar

  8.
  yutup videoları otomatik geçiyorken bu şarkıya denk geldim ve bu ne amk tepkisi verdim. kapattım direk. sonra bu yavşak yutup yine beni bu şarkıya getirdi, duygusal bi anda mıydım neydim bilmiyorum ama oturdum dinledim, tekrar tekrar derken bağımlısı oldum. hayatta da dinlemezdim bu adamı, böyle şarkıları. güzel lan. baya güzel.
  5 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum