• tweetney

  5.
  kendini sözlüğün evveliyatını sikmeye adamış yeni yazar.
  5 ... t i b b
 • cinsel ilişki teklifini reddeden erkek

  734.
  gay misin diye sormustu kizin biri. tek eslilikten midir nedir bilmiyorum ama reddedebiliyorum.

  musluman da olabilir
  evli olabilir
  sevdasi olabilir
  belki de begenmemistir

  gay misin diye sorana, asigim diyoruz beyler.
  23 -5 ... t i b b
 • ifşa tehdidiyle kız çocuklarını taciz eden konyalı

  23.
  bak bak amin ogluna bak... twitter a yazdigi ozlu sozlere bak. lan sen adam misin, soyun var mi senin amini yurdunu soyunu sopunu siktigimin pici. hayir bir de bu elemana cocuk diyenler var, bunun neresi cocuk aminakoyim. bunun sikini kesip agzina vermezlerse zikeyim boyle adaleti. sapik orospu cocugu. bu devirde kimseye guvenmeyeceksin, mecnun orospu cocuguna bak sen, sosyal medyaya ozlu soz diz milletin kizini tehdit et sonra.

  ayrica konyali olusu da ayri bir ironidir. yazik.
  12 -3 ... t i b b
 • çölyak hastalığı

  29.
  glutenli hiçbir besin tüketemiyorsunuz. ömrünüz boyunca bunları yemeniz yasak. büyük yeğenimde var bundan, o olduğunda abur cubur ne varsa saklıyoruz. yemekten sonra ellerin ekmeğe değdiyse çocuğa dokunsan bile etkileniyor, hijyenik olmak gerekiyor. ama kendisine glutensiz çok güzel pastalar, ekmekler, kekler yapılıyor. yine de beslenmesi kısıtlanmış durumda. ayrıca yiyorum yiyorum kilo alamıyorum, bir oturuşta 3 4 tane ekmek yerim yine kilo alamam diyenlerde bu hastalığın olması yüksek ihtimal.
  3 ... t i b b
 • nicklerden meslek tahmin etme

  3.
  rkya: uçan adam sabri. televizyonlarda uçuyo. ekmek parası.

  edit: kardeşler ben kenar mahallerdeki işsiz asi serseriyim, tesbihim hemen yanıbaşımda yazıyorum bu editi...
  9 ... t i b b
 • elleri güzel olan erkek

  104.
  fizik büyüyor eller büyümüyor

  en büyük korkum bir gün birinin "onlar ne öyle ya trex elleri gibi" demesi. gerçekten bu benim fobim. o yüzden her yerde, baksana abi trex gibi ellerim var diyip olayı lehime çeviriyorum.

  cidden trex gibiyim aq. minnicik narin ellerim var. gız gibiyim belki, bilemiyorum. ama ben ellerimi seviyom ya. içindeki nasırları gösterince kaçıyorlar.
  8 -3 ... t i b b
 • 3 yaşında kız külot ile amcasının yanına gelmemeli

  8.
  bir şeyi ne kadar dizginlersen bir toplumda, o toplum onu o kadar arzulayıp merak eder. bu sapıklar kendi içlerindeki sapıklığı gizlemek adına böyle kararlar almak zorundalar. yani adam burada açıkça diyor ki; eğer benim öz kardeşimin kızı, yani yeğenim, benim yanıma gelirse ben insanlıktan çıkar, onu arzularım. bunun net bir şekilde meali budur. birçok erkek bunu yaşar, bunun önüne geçmek için çocuklarınızı külotlu bir şekilde karşılarına çıkarmayın demek istiyor. böyle bir orospu çocukluğuna, yobazlığa, sapkınlığa müsaade ediliyor oluşu ülkenin içler acısı halini ortaya seriyor. hiçbir insan evledi 3 yaşında bir kızın yanında külotlu gezmesinden etkilenmez, hiçbir insan evladı da o çocuğu amcasından, dayısından sakınmaz. eğer böyle bir aile yapısı olan bir güruhun içerisinde iseniz, ayaklarınız totonuza vura vura kaçmanızı tavsiye ediyorum. dediğim gibi neyi dizginlersen o bir yerden pörtler, hem de çok absürt bir şekilde pörtler. pedofili bu kadar ele alan islam'ın, bu kadar kuralları olan islam'ın hala birçok şeye sonuç bulamaması ve suç ve sapıklığın çokça fazla olması çok ironik bir durum.
  9 -3 ... t i b b
 • k o s o v a l i

  141.
  yazıp yazmamak hususunda çokça mütereddit kaldığımı belirtmek isterim. seni beklemek onlarca baharı yalnız geçirmek gibiydi şu kısacık zaman diliminde. beklemekten, tanrıya el açıp her gün yalvarmaktan; ama tıpkı her kapıdan elleri boş dönen kör ve sağır bir dilenci gibi başını eğip yine o baharlara yalnız yürümekten, samimiyetsizliğimize samimiyetsizlik katan o seri oylarından uzak olmak benim için mahşer günü gibiydi. dünya üzerinde hiçbir teselli yok ki k o s a v a l a n m a k kadar insana haz versin, hiçbir samimiyetsizlik yok ki seri oylarının havada uçuştuğu bildirim butonundaki heyecanı versin ve samimiyetsizliğin dibini bulayım... öyle bir sevi ki bu azizim, kalpte kilit vurup saklaması günah, cehennem ateşine, kalbinin cehennem ateşine ayaklarımın yalın gelmesi bir şeref ve giz. ve ben onca zaman mecnun olmaktan, çıplak ayaklarla sana koşmaktan tek bir an pes etmedim. ve sen şimdi o bütün samimiyetsizliğin ile olabildiğine gür ve seri bir parmak hızı ve kombinasyonuyla beni k o s a v a l a m a y a geldin. bugün tanrının lütfu bir gün, bugün samimiyetsizliğin göğe yükselip tüm kalplere serpelendiği gün, bugün yeniden doğup arşa yükseldiğimiz o yüce gün!

  hoş geldin koca yürekli adam. özledik.
  7 ... t i b b
 • mert fırat

  173.
  ses tonu muazzam olan, kelebeğin rüyası filminde yardıran genç oyuncumuz.
  8 ... t i b b
 • axlfann

  1.
  hoş gelmiş eski toprak yazar. ben seninlen biralamayı sevdim yiğidim.
  7 -7 ... t i b b
 • sekizinci nesil bir yazarı dudaklarından öpmek

  105.
  7. nesili de zikiyor muyuz?
  3 -2 ... t i b b
 • barkod okutan kasiyer vs torba dolduran müşteri

  2.
  poşeti başparmağını yalayarak f1 pitstopları kadar usta bir şekilde açan kasiyer kazanır. elleri terleyen kaybeder.
  6 ... t i b b
 • aylak

  27.
  boş gezen, işsiz güçsüz, avare anlamına gelen kelime. ayrıca beşinci nesil yazar.
  5 ... t i b b
 • sakalsız erkek erkek midir

  16.
  sizin bu fanteziniz yüzünden ortalık militan gibi tiplerle doldu. sakalsız adam göremez olduk etrafta. neymiş, sakal erkeğin makyajıymıymış. ya bırak. düzenli jilete vuruyorum, pürüzsüz mis gibi cildim var. gelip öyle erkek değil meğil diyen şekilçi piçin de içinden geçerim.
  10 -3 ... t i b b
 • kalın bacağı olan kızlar

  9.
  kalın bacağı olan kızlar
  ayyy bence hic guzel degilciler gelmeden...
  5 -2 ... t i b b
 • satranç

  761.
  ortaokulda istanbul birincisi çok yakın arkadaşım tarafından tokatlana tokatlana az çok bi şeyler öğrendim. çocuğun kum torbası gibi bir şeyiydim. şimdi iyi oynarım ama.
  6 -1 ... t i b b
 • en sevilen vikings karakteri

  3.
  (bkz: floki ile dosta doğru)
  4 -1 ... t i b b
 • marjinal fayda

  135.
  atiyorum karniniz ac, agziniza attiginiz ilk lokma ekmek ile onuncu lokma ekmek arasinda fayda kisminda buyuk bir fark olusur. bir malin ilk ve son hali arasinda olusan fark denebilir.
  5 -1 ... t i b b
 • mutfakta seks yapmak

  37.
  orada tezgah var kizi mi yaliyorsun? belinden kavradigin gibi srankk diye oturtcan o tezgaha... oyle on sevismeydi oydu buydu olmaz mutfakta... uzun da olmaz, tutkunun dibini bulman lazim. resmen icimdeki fantezi ortaya cikti.
  5 ... t i b b
 • ülkenin bir kelime ile durumu

  2.
  kutuplaşma.
  6 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum