• t i b b

  170.
  ben bi şey demedim ki abilerim ablalarım. adamla aynı şekilde trolleyip fotoğraf attım. beni kaslı bulup beğendiysen ne yapabilirim ki amk. yani hiç mi fotoğraf çekmeyelim? yaşamayalım spor yapıyoruz diye, saklanalım herkesten.

  benim gibi tonla yazar var
  6 -9 ... t i b b
 • sözlük kızlarının meme fotoğrafları

  76.
  (img:#1607468)
  biri beni kınayabilir mi
  4 -8 ... t i b b
 • anın görüntüsü

  29845.
  anın görüntüsü
  daha iki taş döndük şiir gibi el geldi, bana da bitmek kaldı.

  not: 101
  7 -8 ... t i b b
 • anın görüntüsü

  29840.
  anın görüntüsü
  10 -2 ... t i b b
 • ingilizce entry giriyoruz kampanyası

  189.
  it is a pencil.
  4 -1 ... t i b b
 • kışın ideal banyo yapma sıklığı

  7.
  günaşırı banyo etmek iyidir ama ben her gün yapmak zorundayım. size ter kokumdan bahsetmek istemiyorum.
  -1 ... t i b b
 • bir sevişse rahatlayacak yazarlar

  56.
  bazı yazarlar o kadar gergin ki, biri bir şey dese de üzerine atlasak modundalar. her entryleri gerginlik, öfke içeriyor. bence bu yazarların şevişmesi lazım, acilen. şiddetle tavsiye ediyorum. seksüel enerjinizi boşaltmanız lazım, sonra kuş gibisiniz.
  3 -14 ... t i b b
 • tengir budun un telefon rehberi

  2.
  adam gündem yaratmaya bayılıyo amk
  güvercin gibi mesaj taşıyo sözlüğe
  dededen kaç vakittir mesaj gelmiyor ama

  herifin tek mutluluğu bu hayatta bence.
  14 -3 ... t i b b
 • l s d nickli yazarın tibb e olan aşkı

  4.
  adam karşıdakine "ibne" dediğinde onu ezdiğini düşünüyor ve müthiş bir eşcinsel nefreti var. belki de gay, insanlara saldırarak saklıyor kendini. ben eşcinsel olsa idim çekinmeden söylerdim ama heteroseksüelim, kadınlardan hoşlanıyorum yani. yok anlamıyor amk. ille de "ibne" olmam lazım. belki de dikkat çekmeye çalışıyor. mesaj atıyor o entryyi niye sildin, yemedi mi filan diyor. öyle saplantılı bir elaman. milletle şakalaşıyorum, bir yerden çıkıp saldırıyor. manyak amk.
  4 -5 ... t i b b
 • hayrettin

  351.
  gündemdekileri kovamalasın da ne yapsın? şu banu berberoğlu muydu neydi onunla yaptığı videoyu sanırım 10 kez izledim, çok komik bir adam bu hayrettin amk. şanzelle çektiği video da muazzam. herif gidiyor japonya'da kadın üzerinden suşi yiyor. adamların kültürü bu. ahlak ve kültür kavramını bilmeyen mallar yorumlara üşüşüp kadına saygısızlık diyor ya da o insanlarla taşşak geçiyor. mal oğlum insanımız. sonra da gidiyor yanındaki adamın üzerinde insanlara lahmacun yediriyor. bir şeyler koymaya çalışıyor ortaya. ağzı olan konuşuyor tabi.
  1 -2 ... t i b b
 • kadın olmak erkek olmak

  10.
  kadın olmak; o dar omuzlara, ince kollara, narin bedene rağmen erkeğinin ardında öyle bir durmak ki; adama "benim dizlerim yere gelmez" dedirtmek . ona hem güçlü hissettirmek, hem de kollarında kuş gibi narin hissettirmek. tüm açıklarını sana açan senle güçlenen bir adam yaratmak. benim haddime değil ama şöyle kadınlar o kadar çekici ve kadın geliyor ki insana. erkek olmak; ona adamak kendini, tüm sorunları bir bir çözmek, bolca güven vermek, kalbi açmak, her zor durumda sığınacağı liman olmak. başka kadınlara tok olmak, tüm doyumsuzlukları onda yaşayıp doymamak. ve her iki taraf için de yalansız olmak. yalan kadar pislik bir şey olamaz. yalandan nefret ediyorum. midem bulanıyor artık.
  2 -1 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının tipleri

  326.
  tibbsizim ben.
  9 -1 ... t i b b
 • tek entry ile bütün sözlük kızlarını düşürürüm

  3.
  hiçbir şey yapmadan senin düşürdüğünün yarısını düşürebilirim
  iddialıyım.

  ne çirkin bir entry oldu bu amk asdjı
  7 -4 ... t i b b
 • profesyonel kamikaze pilotu ii

  294.
  dün çaylak olup bugün nasıl yazar oldun lan sen

  kimlerle lobi kuruyorsun olum sen

  bir yazar. asdksad.
  3 -2 ... t i b b
 • otobüste bana tutunabilirsiniz diyen insan

  6.
  bazen ortada oluyorum. bazı ablaların boyu çok kısa oluyor. 150 filan oluyor. ortada da tutacak yer yok. ben tepeden tutuyom, kadın rahatsız oluyor, sürekli kayıyor. abla benden destek alabilirsin sıkıntı yok diyorum. birkaç dakika sonra da birinden rica edip, abla yetişemiyor, yer değişebilir misiniz diyorum. niye birkaç dakika sonra diyorum? çünkü yer verecek elaman arıyor gözlerim.
  1 -2 ... t i b b
 • kol kası nasıl büyüyecek sorunsalı

  2.
  iddia ediyorum benimle kol çalışan adamın kolunu 1 ayda 4 5 cm büyütürüm.
  2 -2 ... t i b b
 • kara erik habbesi nickli yazara koca buluyoruz

  1.
  entrylerde evde kaldığını, yemek yaptığını zerre çekinmeden söyleyen, nadir bulunan ve gencim daha evlenmeme var diyerekten yanlışlıkla evde kalan erik habbesi nickli yazara koca bulma kampanyasıdır. uludağ sözlüğün bu ve benzeri kampanyalarda çok başarılı olduğu aşikar.

  edit: işbu entry tüm kuralları hiçe sayarak, yazarın çaresiz entrylerinden mütevellit ve tamamen vicdani dürtüler ile yazılmıştır. lütfen arkadaşa bir koca bulalım. teşekkürler.
  8 -8 ... t i b b
 • çilli kız iticiliği

  49.
  çilli kız iticiliği
  (bkz: riley rasmussen)
  1 -2 ... t i b b
 • bir starla nasıl konuşulacağını bilin

  15.
  sanırım erkan petekkaya'nın oynadığı dizi düşük reytinglerden dolayı yayından kaldırılmış. kanka sana kim starsın dedi ki? star dediğin adam kıvanç tatlıtuğ benzeri adamlardır. bakıyorum videoya, çocuğun hiçbir aykırı söylemi, rahatsız edici hareketi yok, adam kendi kendine triplere girip ben dürüst olunca başıma bir şeyler geliyor diyor. ya abicim orada yoluna gitsen kimse seni tutmayacak, konuşup durur insanlar, torba değil ki ağızlarını büzesin. hele sen oyuncusun, ekran önündesin, bunu sindirebilmen lazım. sırf reklam olsun diye adama ders, öğüt veriyor. sonra da acaba fazla mı dedim diye düşünüp, starlık önemli değil; abi, büyük edebiyatına çeviriyor kibrini. yemezler abicim yemezler. magazinleri görecen, elinde kağıtlarla çıkacan ve yeni proje mi var sorusunu beklemicen... ya senin reklamını yerler amk.
  3 ... t i b b
 • kanatlarim var ruhumda

  386.
  (bkz: şarlot sen misin)
  3 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum