• anın görüntüsü

  30858.
  anın görüntüsü
  yamuk dizlerimin barındığı anın görüntüsüdür.
  4 -11 ... t i b b
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  5754.
  (img:#1659014)
  bi insanin bicepsi killi olur mu yajdjskd
  13 -26 ... t i b b
 • psychotic girl

  27.
  başıma bir şey gelmeyecekse profil fotoğrafında çok korkunç bakan yazar. kardeş korktum amk
  5 -8 ... t i b b
 • cips pahalı diye kasiyeri tokatlayan avukat

  8.
  memlekete bak amk. adam avukat diye bir kasiyere tepeden bakıp mesleğini kullanarak onu tehdit ediyor ve hala onu savunanlar var. avukatsan avukatsın, ne o isim sormalar, tehdit etmeler? açık söylüyorum bu adamın bir daha avukatlık yapmaması lazım. git bana artistlik yaptı diye vur, birbirinizi yiyin ama gidip de mesleğinle onu tehdit edemezsin ya. yok öyle bir dünya. böyle insan kim bilir çevresinde kimleri bu şekilde tehdit ediyordur. avukat yüzde iki bin beş yüz haksız. sen kimsin tokat atıyorsun ona?
  7 -2 ... t i b b
 • en sevilen yazarlar

  417.
  çok sevmediğim bi yazarı aslında çok seviyorum. aramız kötüydü yani. her gün onu aratıp hayran hayran okudumu bilse çok gülerdi herhalde. benimle mezara gidecek bu durum. hfsksksk çok rezil bi durum amk. nasıl olsa bilmiyo, yerim lan seni.
  4 -4 ... t i b b
 • t e b

  7.
  lanet olsun ki bugün de seni ben sandım, oylamadım... aynı entry iki kere gitmiş gibi hisettim seni ta şuracıkta, alttaki entryde görünce. sen ben, ben sen
  4 -6 ... t i b b
 • spora başlayacaklara tavsiyeler

  83.
  fitness vs yapacaksanız kesinlikle beslenmeyi çok önemsemeyin başlarda. ilk amaç spor salonuna gitmek ve o yapılan sporu bitse de gitsek diye yapmamak. eğer sporu severseniz zamanla beslenmeyi de oturtursunuz. spora yeni başlanmışsın, elinde kap kap yemekle geziyorsun. ya hele bi dur kendine şu sporu sevdir sonra her şeyi kusursuz yaparsın. hiçbir zaman hiçbir sporda, koşulda mükemmel şartlar önüne gelmez. bir yerden başlaman gerekiyor. başladıktan sonra zamanla her şeyi iyileştirir en iyi sonuç için en iyi formülü yaratırsın zaten.

  yürümek bile bir spor. yürümek, koşmak, bilhassa hiit kardiyolar sağlıklı olmanıza ve vücudunuzu şekle sokmanıza yardımcı olur.

  burada en önemli prensip en iyi şartların asla gelmeyeceğinin farkında olmaktır. bunun farkına varan başlar, götünü kaldırır.

  götünüzü kaldırın, o motivasyon içinizde, üşenmeyin, utanmayın kimseden, gidin sporunuzu yapın, hedeflediğiniz ne ise onu alın.
  5 -1 ... t i b b
 • en sevilen seks pozisyonu

  48.
  kucak
  sadece kucak
  hep kucak
  evi gezelim zevişirken
  ve sadece kucak
  aksi güzel değil
  kucak demiş miydim?
  2 -4 ... t i b b
 • old kafakoparanus un çaylak olması

  4.
  inan ki sikimizde değil kimin yazar kimin çaylak olduğu.
  5 ... t i b b
 • bursa da köpek döven suriyeli

  2.
  işte bu orospu çocuklarına acıma duygumu yitiriyorum. içimde merhamet kalmıyor. onun o dişlerini götüne sokmak, ellerini kırmak vardı. suratını alıp yollarda sürükleyip kıvılcım çıkartacaksın böyle. oluk oluk kan akacak. köpek gelecek aklına, o masumun hali, daha çok hırslanacaksın, geberteceksin bunu. bunun yaşamaya hakkı yok. senin ben o soyunu sopunu kanını sikeyim orospu evladı. lan hayvanın haline bak ya, garibim

  bursa ise orada instagram hesabı filan yazıyor
  kesinse bursa olduğu tipi de belli cibilyetini siktiğimin
  bulsunlar

  ha bursa ha ırak
  bu herifin yok olması lazım. kanını siktiğim
  5 -5 ... t i b b
 • evli adamla aşk yaşayan genç kız

  3.
  bunun kadını erkeği olmuyor. ben böylelerine insan diyemiyorum. bana ters. yaşayanı da çok anlayamıyorum. bir kadın evli bir adamla nasıl aşk yaşar, onu geç evli, belki çoluklu çocuklu bir adam onların rıskını nasıl bir başka kadına yedirir? eşine vereceği sevgiyi nasıl birine verir
  öyk
  boyna karaktersizlik
  8 -5 ... t i b b
 • kendinle alakalı ilginç bir bilgi ver

  103.
  atıyorum "kapının kolu" demek yerine "kolun kapısı" diyebiliyorum. bunu sürekli yaşarım. küçükken solakken ailem zorla sağlak yapmış beni. yemek yemek günahmış o elle, bulunduğum sınıf 60 kişiymiş sol elle yazmak zor olurmuş filan. baskın olan elim ayağım hangisi karar veremiyorum. sağ elimle taş atamıyorum(gerçekten atamam, 5 metre ileri gitmez) mesela. ellerimi ayaklarımı kullanmam gereken birçok şeyde ellerimi ayaklarımı bölüştürüyorum. kafam çok karışıyor bazen.
  6 -1 ... t i b b
 • türkiye de ateizmin yükselişi nasıl önlenir

  11.
  türkiye'de ateizmin bilhassa deizmin yükselişi önlenemez. zira radikal islam ile yönetilen memlekette çok fazla insan dinden soğuyup kendini başka kanallara attı... sadece türkiye'de değil tüm dünyada ateizm ve deizm yükseliyor, bunun önüne geçilebileceğini zannetmiyorum.
  2 ... t i b b
 • 1 nisan 2018 galatasaray trabzonspor maçı

  28.
  haftalardır galatasaray'ın fikstürü çok zor diye konuşuluyor. lakin bu galatasaray, bütün önemli maçlarını içeride oynayacak. bu maç da onun ilk halkası. yüksek ihtimalle ezici bir üstünlük ile kazanırız. kazanmamız lazım ki rakipler üzerinde psikolojik bir baskı olsun. ayrıca milli maç arasında yeterince güven ve taktik aşılamıştır takıma fatih terim. yarın için hiç heyecanlanmıyorum nedense, yenip geçecekmişiz gibi bir his var içimde.
  4 -2 ... t i b b
 • bir ilişkide en önemli şey

  311.
  güven ve sadakattir. bunlar olmadan hiçbir ilişkiyi sürdüremezsin. yalanla dolanla yürümez.
  2 ... t i b b
 • yazarların lise yıllarındaki lakabı

  29.
  süt. çok ezdiler bu kardeşinizi çok.
  8 -2 ... t i b b
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  43674.
  https://youtu.be/3Ioc8IPGmY8
  3 ... t i b b
 • sevişirken düşünemediğiniz ünlüler

  4.
  ben bülent ersoy'u düşünemezdim bence.
  6 -2 ... t i b b
 • sözlük yazarlarının itirafları

  169698.
  "keşke olmasaydın" gibi bir cümle duydum, "keşke olmasaydın da geride düşünecek bir insan olmasaydı ve sen de şu hayatın acısını çekmeseydin" diye devam eden bir cümle. gözümden bir damla yaş akıverdi. sinirlenemedim, üzülemedim bile, kaldım öyle.

  https://m.soundcloud.com/...-sen-aydinlatirsin-geceyi
  7 -1 ... t i b b
 • şu an ne düşünüyorsun

  150.
  olmasaydım nasıl olurdu diye bir düşüncem var.
  4 ... t i b b
 • yeni şeyler getiriyorum